NOTNI ZAPISI
NOTNI ZAPISI
NOTNI ZAPISI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
NOTNI ZAPISI

NOTNI ZAPISI
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga
Similar topics
Zadnje teme
» Trazim note pesme
Trazim note od pesme - Page 13 EmptyUto Apr 23, 2024 10:04 pm od Skypi

» milanm - notni zapisi
Trazim note od pesme - Page 13 EmptySre Mar 20, 2024 12:47 pm od milanm

» http://notko.ba
Trazim note od pesme - Page 13 EmptyPon Feb 26, 2024 8:13 pm od Skypi

» Trazim note od Narodnih kola i Instrumentala
Trazim note od pesme - Page 13 EmptySre Feb 07, 2024 1:41 pm od Djoleat

» Trazim note -Pesme za decu
Trazim note od pesme - Page 13 EmptyUto Feb 06, 2024 10:15 pm od Djoleat

» Notni zapisi Foršpilko
Trazim note od pesme - Page 13 EmptyČet Jan 18, 2024 9:23 am od Skypi

» Obavestenje
Trazim note od pesme - Page 13 EmptyPon Jan 01, 2024 6:27 am od Skypi

» Pocetnik
Trazim note od pesme - Page 13 EmptyPon Nov 20, 2023 11:40 am od Sajac

» Sevdalinke
Trazim note od pesme - Page 13 EmptyPet Nov 17, 2023 8:50 pm od Skypi

Navigacija
 Portal
 Indeks
 Lista članova
 Profil
 FAQ - Često Postavljana Pitanja
 Traži

 

 Trazim note od pesme

Ići dole 
+101
briso2
rajbul
momog
Sale09
harmonikaš luka
marko42684
Kaca
BoleGuerrini
Ceki
dallape
tamburash
MaRa95
bonum_hominis
smreka
vedfilipovic
pastar
harmonikas90
satelittv
makus
glazbenik_sony
mihaeld
nekic neko
loveless
Doris 21
zeks1982
Vergas
nolle
teniserka
Seki
vlada25v6
MiluinIlic
serenada
Nidza B
speedy23
darioc
stipe23
anchyy
Velicanstveni
serenelini
svirač
supermaestro75
dobby
pijanist
nac
arnes.69
scitarjevcanka
Nemanjasbc
paky69
martin004
Marija
nikolicoliver73
HARMONIKAŠ_ZG_GUERRINI
lovac8880
milos keka
guerrini007
thunderstruck
Nick
marin007
rades92
medeli_m5
KOLEZELJKO
dejo14
mickeywackey
iznogood
Jovana6
ejnar
andrija
muzicarkorg01
Cyman
Zoleprole
roland_gw8
szrili19
CROharmonika
Belaj
nikolachm
nokia11
muzika
kuzmar
lukamari12
Muzikant
paolo_2
klikstoun
W1naMP
anonymus_1
paracin57
asmirT
pero12
steva
nine
miher
Sarma96
vmarija12
pkpcbn
novak112
danlad
duda 1
ognjenharmonikas
jaskoraul
pekarce
dudikk
Skypi
105 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Sledeći
AutorPoruka
Belaj

Belaj


Broj poruka : 114
Datum upisa : 30.08.2010
Lokacija : Crna Gora

Trazim note od pesme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim note od pesme   Trazim note od pesme - Page 13 EmptyČet Maj 02, 2013 2:54 pm

@novak112

Ima na ovoj arhivi nota: (ako nemas account, morat ces prije da ga napravis pa tek onda da vidis note)
http://ansamblsik.forumotion.com/t138-halid-beslic

Provjeri uvijek na ovoj arhivi noti postoji li notni zapis, pa ako nema, onda upitaj. Cisto radi lakse preglednosti foruma a i lakse je i tebi i ljudima koji zapisuju i dijele ove note.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Trazim note od pesme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim note od pesme   Trazim note od pesme - Page 13 EmptyČet Maj 02, 2013 5:33 pm

novak112 ::
dali ima neko note od halida beslica prokleta je zena ta

Nema!!
Nazad na vrh Ići dole
steva




Broj poruka : 101
Datum upisa : 07.01.2011

Trazim note od pesme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim note od pesme   Trazim note od pesme - Page 13 EmptyČet Maj 02, 2013 5:54 pm

Evo izvoli od Halida Prokleta je zena taa .......

https://servimg.com/view/13984288/652 pozz
Nazad na vrh Ići dole
Belaj

Belaj


Broj poruka : 114
Datum upisa : 30.08.2010
Lokacija : Crna Gora

Trazim note od pesme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim note od pesme   Trazim note od pesme - Page 13 EmptyČet Maj 02, 2013 8:25 pm

Pokusavao sam izbjeci ovu raspravu, ali zbilja ne ide...

Kolega Hungary, zbilja cijenim tvoj rad i sve one note sto si postavio na forum i podijelio ovdje. Ali za ovakvim prepucavanjima zbilja nema potrebe.
Ja se muzikom bavim radi uzivanja i usput zarade kojeg dinara, stoga je i ovo druzenje na forumu jedan vid odmora i uzivanja. Nema nitko zivaca da cita ta prepucavanja, koje si, ti poveo. Cak i doba kad sam ja postavljao neke notne zapise, ti se jedini zalio i mene napadao zbog nekvalitetnih zapisa, a nisi pruzio nikakvu konkretnu pomoc ili kakav koristan prijedlog. Cemu takvo ponasanje, zbilja ne znam.

Osim toga, u kvalitet tvojih zapisa ne zelim ulaziti jer sam ih samo par skinuo. A na jedan moj komentar o poboljsanju tvog zapisa si ovako odgovorio:
http://postimg.org/image/bnz92hy4l/

Toliko o tome..

A zajebanciju (ako se ovi tvoji postovi uopce mogu nazvati zajebancijom) ostavi za neki drugi forum i druge teme. Zajebancija i sala je uvijek dobrodosla, ali u normalnoj kolicini i kad je prigoda. Valjda si bonton naucio.
Nazad na vrh Ići dole
Jovana6




Broj poruka : 41
Datum upisa : 24.05.2011

Trazim note od pesme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim note od pesme   Trazim note od pesme - Page 13 EmptyČet Maj 02, 2013 9:12 pm

Da li ima neko note za pjesme svilen konac i kafu mi draga ispeci?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Trazim note od pesme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim note od pesme   Trazim note od pesme - Page 13 EmptyPet Maj 03, 2013 7:35 am

¤


Poslednji put izmenio Hungary dana Sub Maj 04, 2013 7:33 am, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Trazim note od pesme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim note od pesme   Trazim note od pesme - Page 13 EmptyPet Maj 03, 2013 11:38 am

¤


Poslednji put izmenio Hungary dana Sub Maj 04, 2013 7:33 am, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Trazim note od pesme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim note od pesme   Trazim note od pesme - Page 13 EmptyPet Maj 03, 2013 12:11 pm

¤


Poslednji put izmenio Hungary dana Sub Maj 04, 2013 7:34 am, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Trazim note od pesme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim note od pesme   Trazim note od pesme - Page 13 EmptyPet Maj 03, 2013 1:21 pm

¤


Poslednji put izmenio Hungary dana Sub Maj 04, 2013 7:34 am, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Trazim note od pesme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim note od pesme   Trazim note od pesme - Page 13 EmptyPet Maj 03, 2013 1:35 pm

¤


Poslednji put izmenio Hungary dana Sub Maj 04, 2013 7:32 am, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Trazim note od pesme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim note od pesme   Trazim note od pesme - Page 13 EmptyPet Maj 03, 2013 2:57 pm

¤


Poslednji put izmenio Hungary dana Sub Maj 04, 2013 7:35 am, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Trazim note od pesme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim note od pesme   Trazim note od pesme - Page 13 EmptyPet Maj 03, 2013 3:47 pm

¤


Poslednji izmenio Hungary dana Pet Maj 03, 2013 5:34 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
jaskoraul




Broj poruka : 56
Datum upisa : 29.01.2012

Trazim note od pesme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim note od pesme   Trazim note od pesme - Page 13 EmptyPet Maj 03, 2013 4:23 pm

Da li imaju note od pjesme Stara staza - Zaim Imamovic (Vec godina dana evo)?
Unaprijed hvala
Nazad na vrh Ići dole
Skypi
Admin
Skypi


Broj poruka : 4788
Datum upisa : 10.02.2009
Godina : 63
Lokacija : Kućerak u Sremu

Trazim note od pesme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim note od pesme   Trazim note od pesme - Page 13 EmptyPet Maj 03, 2013 4:31 pm

Stara staza
https://i.servimg.com/u/f82/13/98/42/88/stara_10.jpg

_________________
Vrlo je tesko znati sve ne znati nista jos je teze
Nazad na vrh Ići dole
http://ansamblsik.gooforum.com/
Gost
Gost




Trazim note od pesme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim note od pesme   Trazim note od pesme - Page 13 EmptyPet Maj 03, 2013 4:55 pm

¤


Poslednji izmenio Hungary dana Sub Maj 04, 2013 12:20 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
nikolicoliver73
Vredan clan
Vredan clan



Broj poruka : 793
Datum upisa : 04.05.2011
Godina : 50

Trazim note od pesme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim note od pesme   Trazim note od pesme - Page 13 EmptyPet Maj 03, 2013 7:15 pm

Jovana6 ::
Da li ima neko note za pjesme svilen konac i kafu mi draga ispeci?
Tražena: Kafu mi draga ispeci
http://www.sendspace.com/file/ajvd6n
Nazad na vrh Ići dole
Kaca




Broj poruka : 36
Datum upisa : 07.12.2010

Trazim note od pesme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim note od pesme   Trazim note od pesme - Page 13 EmptySub Maj 04, 2013 11:16 am

Pozz svima,da li moze od Save Radosinovica Kome li se sreca smeje,unapred hvala.. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Trazim note od pesme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim note od pesme   Trazim note od pesme - Page 13 EmptySub Maj 04, 2013 1:34 pm

¤


Poslednji put izmenio Hungary dana Sub Maj 04, 2013 3:05 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Trazim note od pesme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim note od pesme   Trazim note od pesme - Page 13 EmptySub Maj 04, 2013 2:10 pm

Kaca ::
Pozz svima,da li moze od Save Radosinovica Kome li se sreca smeje,unapred hvala.. Smile

Kome li se sreća smeje Sava Radusinović (Foršpil) http://www.sendspace.com/file/ti9fv1

Pozz....
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Trazim note od pesme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim note od pesme   Trazim note od pesme - Page 13 EmptySub Maj 04, 2013 2:26 pm

Ne upotrebljavaj riči koje ne razumiš jer ispadaš diletant.
Nazad na vrh Ići dole
jaskoraul




Broj poruka : 56
Datum upisa : 29.01.2012

Trazim note od pesme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim note od pesme   Trazim note od pesme - Page 13 EmptySub Maj 04, 2013 2:30 pm

zasto neko ne banuje ovog Hungarya, svaki drugi post je njegov, a ne doprinosi nicemu na ovom forumu, samo unosi nemir i svadju. Neka sebi lijepo napravi neki blog, gdje ce prodavati note, i stavite njegovu reklamu na vrh foruma, i neka se vise ne javlja ovdje, jer ocigledno je da ne zeli pomoci nikome. Namjerno se ovako obracam svim clanovima i administratorima, jer on nije zasluzio da nesto njemu pisem direktno, nego samo ovako, o njemu... pozz svim ljudima dobre volje...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Trazim note od pesme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim note od pesme   Trazim note od pesme - Page 13 EmptySub Maj 04, 2013 3:04 pm



Zato sam se ja javija tebi privatno da ne trošin riči na tebe ovdje.Lipo san te izhvalija jer si postavija puno radova i sad si miran.
A reci i ostalima da ne troše riči pa će biti manje viška komentara.Ti bi kao stavlja radove ali nema mista zbog mojih komentara.
Evo neću sada često komentirat pa ti počni stavljat svoje radove.


Poslednji izmenio Hungary dana Sub Maj 04, 2013 4:03 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Trazim note od pesme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim note od pesme   Trazim note od pesme - Page 13 EmptySub Maj 04, 2013 3:09 pm

Komentar će bit tek onda kad bude Cro radova ovi drugi me ne zanimaju jer nema profita od njih.
U buduće više komentiram PP da vas mogu hvaliti.
Nazad na vrh Ići dole
nokia11




Broj poruka : 130
Datum upisa : 18.11.2012

Trazim note od pesme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: hha   Trazim note od pesme - Page 13 EmptySub Maj 04, 2013 3:32 pm

hhahhaha ovaj hungari je zabavljač Smile odličan smisao za humor ,al i dalje mislim isto o tebi kao i većina ljudi na forumu

https://2img.net/r/ihimg/a/img339/3078/hungm.png
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Trazim note od pesme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim note od pesme   Trazim note od pesme - Page 13 EmptySub Maj 04, 2013 3:35 pm

¤


Poslednji izmenio Hungary dana Sub Maj 04, 2013 4:02 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Trazim note od pesme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim note od pesme   Trazim note od pesme - Page 13 EmptySub Maj 04, 2013 3:51 pm


https://2img.net/r/ihimg/a/img339/3078/hungm.png[/quote]

Zašto se rugaš sa momkom kojemu sam ja reka da se javi zbog nota ti i pišeš i imaš dosta materijala pa san ga uputija na tebe a ti se izrugivaš sa momkom i njegovu poruku stavljaš javno.Eto zato ću ja vas častiti na PP pa vi budite fer i to sve stavljajte javno.Hebeš čovika o kome se ne priča ili dobro ili loše.O kome se ne priča moj poznanik(prijatelja nemam)jer takvi ka ja nemaju prijatelje bi reka."Batice idi se ubit"Meni to paše kad većina ljudi na forumu ima neko mišljenje o meni.O TEBI NIKO NE VODI RAČUNA.


Poslednji izmenio Hungary dana Sub Maj 04, 2013 4:04 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
nolessp

nolessp


Broj poruka : 60
Datum upisa : 14.05.2010

Trazim note od pesme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim note od pesme   Trazim note od pesme - Page 13 EmptySub Maj 04, 2013 5:09 pm

Hvala kolegi enverru na urucenom zapisu. Veliki pozz Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Trazim note od pesme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim note od pesme   Trazim note od pesme - Page 13 EmptySub Maj 04, 2013 6:32 pm

Recimo Jasko neće prigovorit nolessp-u što se javno zahvaljuje na dobivenom privatnom materijalu i troši prostor samo mene se prozivje.Ja kad dobijem materijal PP ja se i zahvalim na PP.Tako san dobija od Jaska neki teški notni materijal i ja san mu se zahvalija na PP i on sritan.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Trazim note od pesme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim note od pesme   Trazim note od pesme - Page 13 EmptySub Maj 04, 2013 6:39 pm

[/quote]

Odgovaraš ti odgovaran i ja da nam Jasko ne zamiri.Tebi neće ali meni hoće.Eto tako ti meni odgovorija Mađarski a ja tebi Dalmatinski i sve u redu.Tako u buduće nastavi ja te razumin a druge ko šiša ovo je i ovako samo moj i tvoj portal.[/quote]
Nisi ni ti reka da je tvoj odgovor samo za Mađarsko govorno područje tako da oni sad ne znaju što si mi odgovorija.Neka nek pate.
[b]

Nazad na vrh Ići dole
jaskoraul




Broj poruka : 56
Datum upisa : 29.01.2012

Trazim note od pesme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim note od pesme   Trazim note od pesme - Page 13 EmptySub Maj 04, 2013 7:35 pm

Hungary, to sto ja ne znam pisati note, ne mora znaciti da ti mozes da me vrijedjas. Ako se ne varam, ova tema nosi ime Trazim note od pesme, tako ih i ja trazim, a ako ih neko drugi zatrazi, a ja imam, onda ih posaljem da barem malo olaksam posao administratorima. Na tvom mjestu bih se zapitao samo jedno, je li moguce da su svi ljudi na ovom svijetu ludi, a samo ja normalan...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Trazim note od pesme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim note od pesme   Trazim note od pesme - Page 13 EmptySub Maj 04, 2013 8:00 pm

jaskoraul ::
Hungary, to sto ja ne znam pisati note, ne mora znaciti da ti mozes da me vrijedjas. Ako se ne varam, ova tema nosi ime Trazim note od pesme, tako ih i ja trazim, a ako ih neko drugi zatrazi, a ja imam, onda ih posaljem da barem malo olaksam posao administratorima. Na tvom mjestu bih se zapitao samo jedno, je li moguce da su svi ljudi na ovom svijetu ludi, a samo ja normalan...

Traži i dalje samo ne drži prediku i ne moraliziraj kakav je tko.
Nazad na vrh Ići dole
steva




Broj poruka : 101
Datum upisa : 07.01.2011

Trazim note od pesme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim note od pesme   Trazim note od pesme - Page 13 EmptySub Maj 04, 2013 9:14 pm

Pozdrav kolegen Very Happy
Da nema neko note od Djanija ti preboli druge voli ? Hvala unapred
Nazad na vrh Ići dole
Skypi
Admin
Skypi


Broj poruka : 4788
Datum upisa : 10.02.2009
Godina : 63
Lokacija : Kućerak u Sremu

Trazim note od pesme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim note od pesme   Trazim note od pesme - Page 13 EmptySub Maj 04, 2013 11:02 pm

Ne mogu da banujem Hungary ja...
Kad p....... banovacu sebe a delimicno
je to ucinila masina jer imam problem
koji ne mogu da resim.Sve sto znam i ima o
tome ne pomaze.Mozda ima neko neki savet
kad se vec svasta pise u ovoj temi.
NTLDR is Missing

_________________
Vrlo je tesko znati sve ne znati nista jos je teze
Nazad na vrh Ići dole
http://ansamblsik.gooforum.com/
nokia11




Broj poruka : 130
Datum upisa : 18.11.2012

Trazim note od pesme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim note od pesme   Trazim note od pesme - Page 13 EmptySub Maj 04, 2013 11:22 pm

Skypi ::
Ne mogu da banujem Hungary ja...
Kad p....... banovacu sebe a delimicno
je to ucinila masina jer imam problem
koji ne mogu da resim.Sve sto znam i ima o
tome ne pomaze.Mozda ima neko neki savet
kad se vec svasta pise u ovoj temi.
NTLDR is Missing


Pao je windows kolega , potrebno ga je ponovo instalirati .
Nazad na vrh Ići dole
becho2150




Broj poruka : 1
Datum upisa : 12.05.2010

Trazim note od pesme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim note od pesme   Trazim note od pesme - Page 13 EmptySub Maj 04, 2013 11:27 pm

trazim note od pjesme dok je tvoga djula-safet isovic
Nazad na vrh Ići dole
Skypi
Admin
Skypi


Broj poruka : 4788
Datum upisa : 10.02.2009
Godina : 63
Lokacija : Kućerak u Sremu

Trazim note od pesme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim note od pesme   Trazim note od pesme - Page 13 EmptyNed Maj 05, 2013 6:23 am

nokia11 ::

Pao je windows kolega , potrebno ga je ponovo instalirati .

enverr ::


Kolega Skypi evo saljem ti link sa YU tube(Tutorijal),neznam da li si pogledao to

Ovo se odnosi na XP
https://www.youtube.com/watch?v=gPgouGUC31E

Pozz...

Sve sto znam sam pokusao ali jednostavno ne prihvata
taj pokretacki boot.Kad instaliram jedno vreme hoce da boot sa CD
ali to traje jedan dan...Kad prebacim da boot sa Hard prijavi navedeni problem.
Probao sam repair sa recovery console
ali iz nekog razloga ne prihvati te files.
Posle nece da ucita ni instalacioni CD.
Padne pri kraju kad ucitava FATT i restartuje u nedogled.
Kanda mora malo na servis.Ne moze sve solo.
Nazad na vrh Ići dole
http://ansamblsik.gooforum.com/
Cyman




Broj poruka : 15
Datum upisa : 31.07.2011

Trazim note od pesme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim note od pesme   Trazim note od pesme - Page 13 EmptyNed Maj 05, 2013 7:21 am

Skypi ::
nokia11 ::

Pao je windows kolega , potrebno ga je ponovo instalirati .

enverr ::


Kolega Skypi evo saljem ti link sa YU tube(Tutorijal),neznam da li si pogledao to

Ovo se odnosi na XP
https://www.youtube.com/watch?v=gPgouGUC31E

Pozz...

Sve sto znam sam pokusao ali jednostavno ne prihvata
taj pokretacki boot.Kad instaliram jedno vreme hoce da boot sa CD
ali to traje jedan dan...Kad prebacim da boot sa Hard prijavi navedeni problem.
Probao sam repair sa recovery console
ali iz nekog razloga ne prihvati te files.
Posle nece da ucita ni instalacioni CD.
Padne pri kraju kad ucitava FATT i restartuje u nedogled.
Kanda mora malo na servis.Ne moze sve solo.

Mislim da neces proci samo sa re-instalacijom Windows-a. Ustvari, neces je moci nikad dovrsiti. Virus ti je fizicki ostetio HDD pa te ceka zamena HDD-a. Ako ti je na starom bilo vaznih stvari, moci ce da se spasava, ali momci to naplacuju po MB. Nadam se da si imao back-up svega vazno i dragog.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Trazim note od pesme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim note od pesme   Trazim note od pesme - Page 13 EmptyNed Maj 05, 2013 12:04 pm

¤


Poslednji izmenio Hungary dana Ned Maj 05, 2013 2:34 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
mickeywackey




Broj poruka : 23
Datum upisa : 09.09.2012

Trazim note od pesme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim note od pesme   Trazim note od pesme - Page 13 EmptyNed Maj 05, 2013 1:16 pm

Skypi slazem se sa Cyman-om, mislim da te ceka zamena HDD. Uz malo srece, mozda ces morati samo da mu dodas drugi HDD da sluzi kao master a tvoj mozda i posluzi kao slave. U tom slucaju podatke ne gubis. A ako je crk'o nacisto, onda pokusaj da spasis podatke pomocu Hiren's BootCD-a. Zelim ti da brzo resis problem! Wink
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Trazim note od pesme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim note od pesme   Trazim note od pesme - Page 13 EmptyNed Maj 05, 2013 1:49 pm



Što ja imam potraživat od Skypija ka da on ne zna moju adresu nije on novi poštar.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Trazim note od pesme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim note od pesme   Trazim note od pesme - Page 13 EmptyNed Maj 05, 2013 3:06 pm

¤


Poslednji izmenio Hungary dana Ned Maj 05, 2013 3:08 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Trazim note od pesme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim note od pesme   Trazim note od pesme - Page 13 EmptyNed Maj 05, 2013 3:07 pm

P.S.
Ako "ne bude sve do zadnjeg slova ovako kosto sam ti gore naveo"
"Jebi ti meni svu familiju"

Fala što mi nudiš cilu familiju al ja ne bi ipak šporkava k...... ! sa njima
Nazad na vrh Ići dole
bonum_hominis




Broj poruka : 16
Datum upisa : 12.07.2012

Trazim note od pesme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim note od pesme   Trazim note od pesme - Page 13 EmptyNed Maj 05, 2013 4:01 pm

Jeb'o mater ako ja vas dvojicu išta razumem Mad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Trazim note od pesme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim note od pesme   Trazim note od pesme - Page 13 EmptyNed Maj 05, 2013 4:15 pm

enverr ::
bonum_hominis ::
Jeb'o mater ako ja vas dvojicu išta razumem Mad

Kolega pročitaj ako ti nije teško "Dva ili tri posta niže što sam postavio"pa će ti biti jasno.

Pozz....

Nudi mi familiju a ja glat odbija.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Trazim note od pesme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim note od pesme   Trazim note od pesme - Page 13 EmptyNed Maj 05, 2013 4:24 pm

bonum_hominis ::
Ma jesam ja sve pročitao, al' još uvek ne znam oko čega se svađate???

Nema veze glavno da note stižu redovno.Ne opterećuj se gluparijama.
Znaš onu kad se dvoje svađaju treći koristi.


Evo što on meni nudi.
P.S.
Ako "ne bude sve do zadnjeg slova ovako kosto sam ti gore naveo"
"Jebi ti meni svu familiju" Ja glat odbija a on se žesti na mene.
Nazad na vrh Ići dole
pkpcbn

pkpcbn


Broj poruka : 425
Datum upisa : 26.07.2011

Trazim note od pesme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim note od pesme   Trazim note od pesme - Page 13 EmptyNed Maj 05, 2013 5:17 pm

Skypi, mene je 2 puta ove godine spasavao Kaspersky Rescue Disk, a to nakon sto sam prvi put u zivotu dozivio da mi nesto napada hardware. Jer do tada sam samo dozivljavao napade na software koje sam lako rjesavao. Hard disk mi je ovog puta unisten ali sam barem uz pomoc Kasperskog spasio sve sa njega. Najvaznije je spasiti fajlove na hard disku a u tome mi je Kaspersky pomogao iako mi je hard disk vec bio unisten. Srecom ja sam znao za njega jos od ranije pa sam ga bio skinuo i isprzio na CD kao ISO-fajl tako da mi je bio na dohvat ruke.

https://support.kaspersky.com/4162

Daj Boze da i Tebi pomogne ako mozes da ga probas !
I naravno zelim Ti srecu !
Nazad na vrh Ići dole
danlad




Broj poruka : 40
Datum upisa : 01.06.2011

Trazim note od pesme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: note   Trazim note od pesme - Page 13 EmptyPon Maj 06, 2013 1:12 pm

Ima li netko : Nada Obrić - Dal su godine?
Nazad na vrh Ići dole
nekic neko




Broj poruka : 106
Datum upisa : 24.03.2013

Trazim note od pesme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim note od pesme   Trazim note od pesme - Page 13 EmptyPon Maj 06, 2013 7:13 pm

da li neko ima:

Sunce se radja-?
Mesecar-Nema
Sliku tvoju ljubim
Za ljiljanu
Ciganine sviraj sviraj
Beograd
Moj Beograde-?
Ptico moja beli labude-Nema
Nedelja
Isuse daj mi lavlje srce?
Ritam vozi vozi-Samo akordi
Crno vino crne oci
Nazad na vrh Ići dole
Skypi
Admin
Skypi


Broj poruka : 4788
Datum upisa : 10.02.2009
Godina : 63
Lokacija : Kućerak u Sremu

Trazim note od pesme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim note od pesme   Trazim note od pesme - Page 13 EmptyPon Maj 06, 2013 9:28 pm

Cyman ::

Mislim da neces proci samo sa re-instalacijom Windows-a. Ustvari, neces je moci nikad dovrsiti. Virus ti je fizicki ostetio HDD pa te ceka zamena HDD-a. Ako ti je na starom bilo vaznih stvari, moci ce da se spasava, ali momci to naplacuju po MB. Nadam se da si imao back-up svega vazno i dragog.

Srecom nemam sta da spasavam jer sam pre toga formatirao disk za instalaciju
a sada zahvaljujuci jednom izuzetnom coveku bratu Vergasu imam dobar
spoljasnji disk na kome je sve sacuvano sto od njega sto od mene.
P.S.Pokusao sam i Back up WINDOWS ali ni to ne prihvata?!
Ako je viroza u pitanju onda je neka nova i neznana jer AV nije nista otkrio
pre toga...

_________________
Vrlo je tesko znati sve ne znati nista jos je teze
Nazad na vrh Ići dole
http://ansamblsik.gooforum.com/
Skypi
Admin
Skypi


Broj poruka : 4788
Datum upisa : 10.02.2009
Godina : 63
Lokacija : Kućerak u Sremu

Trazim note od pesme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim note od pesme   Trazim note od pesme - Page 13 EmptyPon Maj 06, 2013 9:43 pm

https://skypi.forumsr.com/t116-toma-zdravkovic
http://ansamblsik.forumotion.com/t97-toma-zdravkovic
Beograd-Ceca
http://www.sendspace.com/filegroup/whOZYKVghLbbSvIZxBOBuQ
https://i.servimg.com/u/f76/13/98/42/88/beogra10.jpg
https://i.servimg.com/u/f76/13/98/42/88/beogra11.jpg

http://ansamblsik.forumotion.com/t118-dobrivoje-topalovic

_________________
Vrlo je tesko znati sve ne znati nista jos je teze
Nazad na vrh Ići dole
http://ansamblsik.gooforum.com/
Sponsored content





Trazim note od pesme - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim note od pesme   Trazim note od pesme - Page 13 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Trazim note od pesme
Nazad na vrh 
Strana 13 od 14Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Sledeći
 Similar topics
-
» Trazim note pesme
» Trazim note pesme
» Trazim note pesme

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
NOTNI ZAPISI :: Notni zapisi - Forum :: Izdvojeno kao suvisno :: Suvisne i zastarele teme-
Skoči na: