NOTNI ZAPISI
NOTNI ZAPISI
NOTNI ZAPISI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
NOTNI ZAPISI

NOTNI ZAPISI
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga
Similar topics
Zadnje teme
» Trazim note pesme
Atelje Terca EmptyUto Apr 23, 2024 10:04 pm od Skypi

» milanm - notni zapisi
Atelje Terca EmptySre Mar 20, 2024 12:47 pm od milanm

» http://notko.ba
Atelje Terca EmptyPon Feb 26, 2024 8:13 pm od Skypi

» Trazim note od Narodnih kola i Instrumentala
Atelje Terca EmptySre Feb 07, 2024 1:41 pm od Djoleat

» Trazim note -Pesme za decu
Atelje Terca EmptyUto Feb 06, 2024 10:15 pm od Djoleat

» Notni zapisi Foršpilko
Atelje Terca EmptyČet Jan 18, 2024 9:23 am od Skypi

» Obavestenje
Atelje Terca EmptyPon Jan 01, 2024 6:27 am od Skypi

» Pocetnik
Atelje Terca EmptyPon Nov 20, 2023 11:40 am od Sajac

» Sevdalinke
Atelje Terca EmptyPet Nov 17, 2023 8:50 pm od Skypi

Navigacija
 Portal
 Indeks
 Lista članova
 Profil
 FAQ - Često Postavljana Pitanja
 Traži

 

 Atelje Terca

Ići dole 
AutorPoruka
Skypi
Admin
Skypi


Broj poruka : 4788
Datum upisa : 10.02.2009
Godina : 63
Lokacija : Kućerak u Sremu

Atelje Terca Empty
PočaljiNaslov: Atelje Terca   Atelje Terca EmptyNed Okt 31, 2010 5:00 pm

Zoran REMOVIC
Boska Buhe 16
Beograd, 11000, Srbija (SERBIA)
interval@ptt.rs
Tel: 381 11 / 271 0274, 064 / 292 9966

NARODNE PESME br.1
Stani,stani Ibar vodo-Dano,Dano-Jesen prođe ja se ne oženi-Lulo moja-Ajde Jano
Povela je Jelke-Dajte čašu rakije-Bolovala mlada Vinka-Cojle Manojle-Ciganka mi
gatala na travi.

HITOVI NARODNE MUZIKE br.2
Mrak,mrak-Ni na istok,ni na zapad-Vetrovi me lome-Da sam bogat-Gde je ljubav naša
Nije lako biti mlad(Džej)Molim te(G.Stojićević)Da sam ruža(S.Savić)Drugovi(Kalezić)
Vino mi uzima dušu(S.Banjac)

HITOVI NARODNE MUZIKE br.3
Ja znam-Tvoje oči zelene(Z.Brunclik)Kobra(Š.Šaulić)Prsten je mali(N.Topčagić)
Ciganima srce daću-Ciganko(B.Zdravković)Prevari me život(Brzi)Loša sreća-Moj dečko
(Maja Marijana)Posle tebe(Marinko Rokvić)

HITOVI NARODNE MUZIKE br.4
Dve sudbine-Kaži mi sunce moje-Kad bi znao kako čeznem(Dragana Mirković)
Srce kuca tvoje ime-Bregidi džanum(Keba)Kad me život zaboli-Tebe nema(ZoricaMarković)
Bacio bi sve niz reku-Ulica rađa grešnike(S.Sušić)Rastanak dođe(B.Bekić)

HITOVI NARODNE MUZIKE br.5
Pitaju me u mom kraju-O'da li znaš-Umirem majko-O'da,da-Nije gotovo(Dragana Mirković)
Sve ljubavi moje(B.Zdravković)Joj Rado,joj Radmila(Miroslav Ilić)Ide Mile lajkovačkom
prugom-Ljubavi moja tugo(Tozovac)U snu ljubim medna usta(Keba)

HITOVI NARODNE MUZIKE br.6
Što mi noći nemaju svanuća(Nino)Nisam te se nagledao(Z.Gajić)Daj mi tvoju maramu šarenu(B.Bekić)
I kad me svi zaborave(M.Rokvić)Nemam para druže-Gataj mi ciganko(Brzi)
Skini prsten s'desne ruke(Š.Šaulić)Šota-Osman aga(Z.Jovanović)Vrati se Neno.

HITOVI NARODNE MUZIKE br.7
Tako je suđeno(R.Raičević)Bio mi je dobar drug-Ja nisam devojka lutalica(Maja Marijana)
Šta je to u tvojim venama-Kukavica(Ceca)Vidovdan(G.Lazarević)Grli,ljubi me bar još ovu
noć-Na rastanku(Kvaka)Beograđanko mala-Košava sa dunava

HITOVI NARODNE MUZIKE br.8
Kao led se istopim-Ne daj me majko-Ti si ko i ja-Otkači-Sva čuda da se dogode-Manastir
Strah od ljubavi(Mira Škorić)Čokolada(Jami) Ništa novo nema(A.Bekuta)Dva dana(Brena)

HITOVI NARODNE MUZIKE br.9
Do poslednjeg daha-Pitam svoje srce-Baš tebe volim ja-Vetrovi tuge-Biću njegova(D.Mirković)
I posle svega ja volim njega-Majko Jovanova(Z.Brunclik)Seksi ritam(Džej)Pijem(M.Jevremović)
Ti si žena mog života(R.Jorović)

HITOVI NARODNE MUZIKE br.10
Usne vrele kao žar-Zbogom mala-Vatra i vino-Laži,laži(Nino)Mirno spavaj nano(Z.Marković)
Ko na grani jabuka-Gori more(Ž.Šašić)Odlaziš,odlaziš(Š.Šaulić)Lipe cvatu(Bijelo dugme)
Šta će mi život(S.Armenulić)

HITOVI NARODNE MUZIKE br.11
Ja još spavam u tvojoj majici-Volela sam te(Ceca)Crna žena-Vežite mi ruke(Ž.Šašić)
Uzeo si sve-Avanturista(N.Đorđević)"200 na sat" (Ivan)Ko ukrade noći boje(M.Rokvić)
Ostaćeš zauvek srcu drag(Nadica)Umreću zbog tebe za kafanskim stolom(M.Mirić)

HITOVI NARODNE MUZIKE br.12
Idem preko zemlje Srbije-Ti gde si sad-Samo ja nikog-Sebi sam bila i rat i brat(V.Zmijanac)
Ciganka mala prodaje cveće(Slaviša Vujić)Srećan put ptico bela(B.Zdravković)Možda te još
volim-Cigani su nebom prošli(B.Bekić)I za senkom njenom patim-Zašto su ti kose pobelele

HITOVI NARODNE MUZIKE br.13
Šta ću noćas u kafani-Samo sam tebe imao(Ž.Antić)Ej' otkad sam se rodio-Korak do sna
(Sinan Sakić)Lažeš me ljubavi moja(Radmila Misić)Vodi me odavde(Viki)
Rođeni u pravo vreme(Suzana Jovanović)Čaše lomim,ruke mi krvave-Dva dobra druga
Plačite sa mnom jesenje kiše(Ljuba Aličić)

HITOVI ŠABANA ŠAULIĆA br.14
Hajde mala da pravimo lom-Skitnica-Majko sve ti praštam-Privlačiš me-Ti pakosna ženo
Tebi ne mogu da kažem ne-Nismo više tako mladi-Nemoj pogled da skrivaš-Dva galeba
bela-Pozno bih te međ' hiljadu žena.

HITOVI NARODNE MUZIKE br.15
Giljam dade-Zašto me ostavljaš ti-Šećeru moj(B.Bekić)Čororo-Ostaviću te(M.Bojanić)
Pratiću te mala do meseca-Što me neće tvoja majka(Mećava)Grli me, voli me(Dobri momci)
Ili onam, ili ja(Brena)Idemao na mars(Đogani Fantastiko)

HITOVI NARODNE MUZIKE br.16
Šta ću mala s'tobom-Udahni duboko-Oči bez sjaja-Sunce nek'potamni(Nino)
Sve ću tuge ponijeti sa sobom-Još te sanjam(Keba)Kaži majko(Adam)Karta do neba
(Z.Kalezić)Danju lutam,noću ludujem(B.Zdravković)Čudna žena beše Vera ...

HITOVI NARODNE MUZIKE br.17
Varala bi,varala-Nije tebi do mene-Crni leptir-Otkad sam se u tebe zaljubila-Čarolija
Opojni su zumbuli(D.Mirković)Srno moja malena-Idi srećo moja-Ljubav nije dug
(Š.Šaulić)U Šapcu kraj Save-Ti ne ličiš ni na jednu(Ljuba Aličić)

HITOVI TOME ZDRAVKOVIĆAbr.18
Dotako sam dno života-Prokleta nedelja-Danka-Dal' je moguće-Dva smo sveta različita
Branka-Pusti me da živim svoj život-Tamburaši-Izgubljeni u životu-Žena druga mog'

STARI HITOVI  br.19
Kad zamirišu jorgovani-Kraljica tuge-(V.Zmijanac)Bez tebe je gorko vino-Ti meni lažeš sve
Suzo moja,Suzana(Duško Kuliš)Moj izvore-Snegovi beli-Ljubav stara srce para(M.Rokvić)
Žena(Roki)Doviđenja mladosti voljena(Hasan Dudić)

STARI HITOVI  br.20
Ti si me čekala-Prazna čaša na mom stolu(Tozovac)Učini bar jedan pogrešan korak-Mene je
učilo vrijeme-Znam za sve sam kriv-Tvoje ime kao vino(Halid Muslimović)Baš mi se ne da
Ako me ostaviš(Milan Babić)Ja nisam rođena da živim sama(Ana Bekuta)Srce je moje violina
(Lepa Lukić)

STARI HITOVI  br.21
Prokleta je Amerika(Š.Bajramović)Ne dolazi(Boban Zdravković)Đurđevdan(filmska verzija)
Nova ljubav(S.Savić)Devojke sa Morave(S.Jovović)Šta hoćeš-O pesmo moja(Usnija)
Evo ti srce na dlanu(B.Jeftić)Ne može nam niko ništa(M.Mirić)sneg je pao,staze zavejao
(Ljuba Lukić)

HITOVI NARODNE MUZIKE br.22
Kada bi me pitali-Tamo gde si ti(Z.Brunclik)I na moju sreću došao je red(S.Savić)
Daj mi noć,daj mi dan(Biljana Jeftić)Ne mogu bez tebe više(Slaviša Vujić)Ćao Jelena-
A ti,a ti-Ja neću lepšu-Čaša ljubavi(Mile Kitić) Zajdi,zajdi(narodna)

HITOVI NARODNE MUZIKE br.23
Rodiću ti sina-Karta tuge-Nisi mi sudbina-Nisam za tebe ja(Mira Škorić)Ko će kome reći
da je kraj-Dugo te nije bilo(Ana Bekuta) Nisi znala da te volim(Rale i Mira)
Crna ženo sa očima plavim(Hasan Dudić) Poslednji boem(Š.Turković)Kada padne prvi sneg
(Zvonko Bogdan)

HITOVI NARODNE MUZIKE br.24
Željo moja,greško moja(Rada Bubamara) O njoj se priča svašta-Volim da volim-Takav je Kole
Volim te više od sebe(Š.Šaulić)Nisam tvoja igračka(Sneki)Dovoljna je dobra pesma-Ti si onaj
zbog koga bi umrla(Merima Njegomir)Sedamdeset i dva dana(Nedeljko Bilkić)Čerge ***

HITOVI NARODNE MUZIKE br.25
Karanfil se na put sprema-Oj golube-Jutros mi je ruža procvetala-Što ti je Stano mori-Bađanag
Moj dragane što me zaboravljaš-Na uskrs sam se rodila-Oj livado rosna travo-devojka je zelen bor sadila-Odakle si sele

HITOVI TOME ZDRAVKOVIĆA (drugi deo)br.26
Ciganko moja-Isppod Palme-Što je tužna tako ova noć-Plakala je-Umoran sam od života-Sećaš li se Sanja-Kafana je moja istina-Za Ljiljanu-Pesme moje-Majci za rođendan.

HITOVI ŠABANA ŠAULIĆA(drugi deo)br.27
Dođi da ostarimo zajedno-Uvenuće narcis beli-Sanela-Bio sam pijanac-Sneg je opet Snežana-Kako si majko,kako si oče-Kafanska noć-Ne plači dušo-Na njenom venčanju-Dva oka njena

HITOVI NARODNE MUZIKE br.28
Idi dok si mlad-Nije monotonija-Da li ljubav od nas pravi slabiće-Beograd-Fatalna ljubav(Ceca)  
Rođena si za kraljicu(S.Sušić)Daću,daću(S.Karan)Ja sam ostavljen(Ljuba Lukić)Zaćutale sve gitare(Nino)Otišla si,e pa neka(***)

HITOVI NARODNE MUZIKE br.29
Dao bih ti brda i doline-Sunce ljubavi-Uspeo sam u životu(Džej)Ogledalce(Jelena Karleuša)
Ne zovi me ženo(Viki)Sve je prošlo među nama(Snežana Đurišić)Jednoj ženi za sećanje dugo(Jašar Ahmedovski)Ljubav mi srce mori(Cune)Suzama,suzama(Vukica Veljović)
Imala sam drugaricu(M.Barjaktarević i Gorica Ilić)

HITOVI NARODNE MUZIKE br.30
Od izvora dva putića-Čija frula ovim šorom svira-Nad izvorom vrba se nadnela-Pljevaljski tamburaši-Milica jedna u majke-Malenim sokakom-U Novom Sadu-Poranio Milorad-Već odavno spremam svog mrkova-Volim te sve više.

HITOVI SEDAMDESETIH br.31
Pijem da je zaboravim(Hoki)Vino točim,a vino ne pijem(Miroslav Ilić)Da volim drugu ne mogu(Marinko Rokvić)Treba mi rame tvoje(Nada Topčagić)Zašto mi srce rani-Stanite dani,stanite noći-Ne,ne,ne žalite mene(***)Sliku tvoju ljubim(Toma Zdravković)Plač bez suza(Nataša Vladetić)Duško,Duško(Ljiljana Petrović)

STAROGRADSKE MELODIJE br.32
Izađi iz moje čaše-Stani malo kafanski sviraču-Šta te briga šta ja radim-Maro,Marice-Zbog
tebe-Oči jedne žene-A sad adio-Jedan dan života-Ako odeš ti-Kopao sam dubok zdenac

EVERGRIN MELODIJE(instrumental)br.33
Crni orfej-Mucho,mucho-El cumbanchero-Amor-She-Ciliegi rosa-Feelings-Autumn leaves
The wey we were-Sena tvog osmeha-Lambada

HITOVI NARODNE MUZIKE br.34
Dunjo moja-Ne kuni me,ne ruži me majko(Luis)Znam,nema nade-Šta još možeš da mi daš
Volela sam,volela(Ceca)jedno pismo,jedna suza(Savo Radusinović)Misli mi čitaš(Šikica)
Ne verujem lepim ženama(Slavko Banjac)U godini jedan dan(M.Serbezovski i Beki Bekić)
Jedina moja(Marinko Rokvić)

HITOVI NARODNE MUZIKE br.35
Oči zelene(M.Bojanić)Ti lutko moja(Ž.Šašić)Oluja(A.Bekuta)Zaboravi srce(D.Mirković)
Zar ja da ti brišem suze-Život kratko traje-Noćas mi se ne spava-Rađaj sinove-Ovaj život
nije lak-Uspori malo sudbino sestro(Džej)

HITOVI DŽEJA RAMADANOVSKOG br.36
Ugasila si me-Nedelja-Još me bude misli lude-Ko se s'nama druži-Da si moja devojčica
Nijedne usne se ne ljube same-Jedan,dva-Da sam kralj-Nikom nije žao kao meni-Oči moje

HITOVI HARISA DŽINOVIĆA br.37
I tebe sam sit kafano-Rano je za tugu-Dajte vina,hoću lom-Sjećaš li se one noći-Poznaćeš me
Hladno je ugrij me-Volim te ludo znaj-Pusti me-Dajte mi oči koje ne plaču-Nek'mi bude
zadnja čaša.

HITOVI NARODNE MUZIKE br.38
Vranjanka-Tajna-Dođi,dođi ljubavi-Šar planino-Krao sam ljubav tvoju-Plava žena,topla zima
Suzana-Čija li si(M.Serbezovski)Janičar(Cune)Nizamski rastanak.

EVERGRIN MELODIJE (2 deo) br.39
Besame mucho-Tico,tico-Georgija-Zelena polja-I had to kiss you-never on Sunday-Misty
A man,a woman-Čardaš-Szep asszonynak kurizalok.

HITOVI NARODNE MUZIKE br.40
Plači zemljo-Volela bih da te vidim-I u dobru i u zlu-Stani suzo,stani-Divlja devojka
(Dragana Mirković)Volim ga,volim majko(S.Đurišić)Nema više ljubavi(Ž.Šašić)
Postao sam drug samoće-Lako je umreti kad srce zaboli-Ljiljana(D.Kojić-Keba)

HITOVI NARODNE MUZIKE br.41
Malo po malo-Šta ti mogu dati-Čujem da svetom putuješ-Da li ti je večeras po volji
(Vesna Zmijanac)Naviko sam ja na noćni život(Novica Zdravković)Kad sveća dogori
(Jašar Ahmedovski)Spomenar(Š.Turković)Mnogo sam te zavoleo(Sava Radusinović)
Pusti me da živim-Jedan dan(Jami)

HITOVI NARODNE MUZIKE br.42
Tvoje oči-Otrovana grehom-Kasnije il'pre(Nino)Sipajte još jedan viski-slutim(Ž.Samardžić)
Ko ostavlja ruže ispod moga praga-Bele Rade(Jelena Bročić)U mom srcu plima(***)
Jedna reka u mom kraju(Bora Spužić-Kvaka)Dijana ljubavi((S.Popović)

HITOVI NARODNE MUZIKE br.43
Plavo oko plakalo je-Nemam drage,nemam druga-srce piše suzama-Ej'sudbino-Zar za mene
sreće nema(D.Kojić-Keba)Pogledaj u nebo-Praštam ti dušo(Boban Zdravković)
Da nije ljubavi tvoje(Merima Njegomir)Učiniću sve(S.Đurišić)Zabranjeno(S.Savić)

HITOVI NARODNE MUZIKE br.44
Dobro veče izgubljena nado-Moj dobri anđele-Eh da sam malo mlađi-Željo moja,najslađi
otrove(Z.Kalezić)Eh' što nisam lančić mali(Š.Šaulić)Crno vino(D.Topalović)
Čik pogodi(Brena)Ostariću neću znati(Haris Džinović)Rano moja(A.Bekuta)
Zašto nosiš prsten moj(Mira Škorić)

HITOVI NARODNE MUZIKE br.45
Kržma u planini(Nedeljko Bilkić)Ciganine ti što sviraš-Srce gori jer te voli(S.Armenulić)
Simbil cveće(***)Grana od bora(M.Rondović)Lihnida kajče veslaše(E.Pupinovski)
Žute dunje(Davorin Popović)Zlatne strune(H.Bešlić)Svilen konac(G.Lazarević)
Zlatibore pitaj Taru(S.Mulina)

HITOVI NARODNE MUZIKE br.46
Probudi se srce moje-Bili smo drugovi-Božanstvena ženo-Cele noći pijem druže-
Pozdravi je,pozdravi(Miroslav Ilić)Ovo je priča o nama(Angel Dimov)Rastavljeni,
rastavljeni(Jašar Ahmedovski)Oči su moje mutne od dima-Biljana-Kržmarice još vina
natoči(Aca Matić)

HITOVI NARODNE MUZIKE br.47(Tozovac)
Šta je život kad se mreti mora-Te oči,oči jedne žene-Mirjana-Uzmi sve što ti život pruža
Siromah sam al' volim da živim-Zoki,Zorule-Igram pevam curama-Šoferska je tuga
Ala volim život, od danas do sutra-Ljubav je za sve godine.

HITOVI NARODNE MUZIKE br.48
Upalite za mnom sveće-Dunav-pozdravi mi druže i brata i majku-Iznajmiću sobu
s'pogledom na te(Džej)Bolestan sam dušo-Siromasi(D.Kojić-Keba)Svirajte mi za
Željanu-Nema tebe,nema sreće(Ljuba Aličić)Gde stanuje ljubav(Maja Marijana)
Ti bi mogo'da me spasiš(Snežana Đurišić)

HITOVI NARODNE MUZIKE br.49
Ja neću da ga vidim(Dara Bubamara)Merak mi je(Radmila Misić)Druge oči-Košava
Đulijano-Ne daj da nas rastave(Z.Brunclik)Imao sam(Keba)Čija li si prelepa Marija
(Ritam srca)Danče(Tozovac)Na putu za ludilo(M.Ignjatović)

HITOVI NARODNE MUZIKE br.50
Neodoljiv,neumoljiv-Kad bi bio ranjen-Mrtvo more(Ceca)Sad znam(Jelena Karleuša)
Kad sam srela(Marta Savić ui Mile Kitić) Ne zaboravi me(Jovana) Tunel(Viki)Nedelja
Dođi da mi ruke greješ(Zlata Petrović)Tebi i meni za prošle dane(Sanja Đorđević)

HITOVI NARODNE MUZIKE br.51
Boja tvojih očiju-Beži dalje-Seti me se,seti-Neće tvog venčanja biti(Nedeljko Bajić-Baja)
Život me je prevario-Gde će ti duša-Malo levo,malo desno-Ne daju mi da te volim
(Ivan kukolj-Kuki)Nevernice moja-Moj bagreme beli(Jašar Ahmedovski)

SVEČARSKE PESME br.52
Veseli se kućni domaćine-Danas majko ženiš sina-Trepetiljka trepetala-Vojnička pesma
Majka ženi sina i udaje  kćerku-Ej čula jesam-Sine jedini,vragolane moj-Neka peva ova kuća
Sestra mi je poručila-Okitite sve svatove.

STARI HITOVI br.53
Hatidže-Esmeralda(M.Serbezovski)Kako ću sutra bez tebe(***)Nisi rekla ni poslednje zbogom
(***)Samo njega sanjam,samo njega volim(Mirjana Barjaktarević)Doleteće beli golub(***)
Ako me još voliš(Prolazi jesen) Ja odlazim draga(Marinko Rokvić)Maramče svileno(Suzana
Jovanović0Gordana ljubljena(Mladen Tomić)

HARIS DŽINOVIĆ&SAR'E ROMA br.54
Krčmaru vina za svirače-Nevolja moja to si ti-O kako boli me-Odlazi,nestaje-O Đila
Pilem,pilem--Rangač-Cumajle-Ža,ža-Ušti.

HITOVI NARODNE MUZIKE br.55
Luda za tobom-Ti si moj grijeh-Takve i Bog čuva(Brena)Kraljica trotoara-Ratnik za ljubav
(Mle Kitić)Dušu si mi opio-To nije tvoja stvar-Naviko si mali moj(Dragana Mirković)
Digi,digi,daj(Miloš Bojanić)Hiljadu zastava(Gordana Lazarević)

HITOVI NARODNE MUZIKE br.56
Grlica(Ž.Samardžić)Oči pune tuge(D.Mirković i Ž.Šašić)Metak-Sići maglo sa planine
(Ž.Šašić)Zlatiborske zore-Zlatoborske zore-Sve sam stekla sama-Kralj ponoći(Ana Bekuta)
Heroji nemaju srca(Brzi)O' moja ciganko(Aca Ilić)Mesečina(iz filam "Podzemlje")

HITOVI ŠABANA ŠAULIĆA br.57
Kad vreme učini svoje-Jedan čovek sam za stolom sedi-Viđaš li mi staru ljubav-Ne pitaj
me kako mi je druže-Ti si sada srećna-Gordana-Flert i avantura-Grudi me bole-Jedna noć,
jedna luda noć-Dajte mi utjehu.

STARI HITOVI br.58
Jedna žena plave kose(Milanče Radosavljević)Voli me danas više nego juče(Mitar Mirić)
Imala sam jednu ljubav(S.Armenulić)O'majko,majko(M.Puzić)Svirajte mi noćas samo za n ju
Tužno leto-Čekaj me-Odlazi(Toma Zdravković)Voljela sam oči zelene-Ja te pjesmom zovem
(Hanka Paldum)

HITOVI NARODNE MUZIKE  br.59
Da budemo noćas zajedno,Posle svega dobro sam,Prokleta sam jer sam žena(V.Zmijanac)
Ne idi od mene(Marina Živković)  Mnogo mi je stalo(Jelena Bročić)  Pesma od bola,
Ja živim sam(Aca Lukas) Dunjo mirisna,Odlaziš u novi život (Z.Brunclik) Đavolica(M.Mesec)
HITOVI NARODNE MUZIKE  br.60
Biću nekom dobra ja,Mirišu divlje ruže,Reci srećo kako ćemo,Crna kosa (Mira Škorić)
Srce južno(Viki) Nek me nestane(Lj.Aličić) Nisi više moje milo (Sanja Đorđević)
Varao me dragi(Sneki) Reci sve želje,Zoko moja,Zoko(Sinan Sakić)

STARI HITOVI  br 61
Blagujno mori(P.Goković-Cune i Esma Redžepova& Š.Šaulić i S.Đurišić) Ako umrem il zaginam(***)
Neću lijeka ni ljekare(N.Bilkić)  Stani malo hej živote(Rade Petrović) Naljutićeš me ti(M.Ilić)
Isplači se na grudima mojim(Aca Ilić) Što se mala uobrazi(Luis&Z.Brunclik) Jednom sam i ja volio
(A.Brkan)Iza sedam gora i mora (***) Poljem se širi miris ljiljana (H.Bešlić)

STAROGRADSKE MELODIJE  br.62
Somborske ruže,Fijakerist(Haj dži) Neko sasvim treći,Što se bore misli moje,Ciganin sam ja,
Govori se da me varaš,U Šabačko staro doba,Na lijepom morskom žalu,Te tvoje oči zelene,Rjabinuška

HITOVI NARODNE MUZIKE br.63
Nevaljala-Maskarada-Vreteno-Kažem da te volim-Nagovori (Ceca)  Niz reku života-Od ljubavi do mržnje-Kuda ti prođeš-Idi jer nekočeka tebe(Džej)Ne bacaj ruže majko(Željko Šašić)

HITOVI NARODNE MUZIKE  br.64
Ljubavnik na duge staze-Kad bi ljudi bili ljudi-Čuvaj se,čuvaj se-Staze na venčanju (Nedeljko Bajić-Baja) Koža mi je tesna-Zaplakaću sutra-Pet godina voljena (Marina Živković) Oko moje,oko crno (Jelena Karleuša)Ruža puna trnja (Jovana) Mostovi na Morači (Neša Lutovac)

HITOVI NARODNE MUZIKE  br.65
Za prošlu ljubav-Hajde mori-Da si ptica (Nino) Ćerka (Viki Miljković)Hej živote budi drug (Indira Radić) Čije su ono oči (Vera Matović)Plakala bih i bez suza (Suzana Jovanović) Sve mi dobro ide osim ljubavi(Brena) Robinja-Pepeljugo moja (Verica Šerifović)
MIROSLAV ILIĆ (stari hitovi) br.66
Jesen sedamdeset i neke-Shvatio sam nemogu bez tebe-Rastanka se našeg sećam-Tako mi nedostaješ-Misliš li na mene-Balada o nama-Ova noć-Tebi-Ždralovi,ždralovi-Devojka iz grada.

HITOVI NARODNE MUZIKE br.67
Svi su tu kao nekada - Više mi ne dolazi - Tamburaši moji - Ćuti,ne govori-Dunav (Dara Bubamara)  Niko nikog ne voli - U dolini kestenova - Kojomgorom ideš ti
(Dragana Mirković)Ostaj ovde(M.Kitić)Plači,moli(Z.Petrović)

HITOVI NARODNE MUZIKE br.68
Ona je priča života mog' - Crna kosa,oko plavo (Ž.Šašić)Lovac na potezu-Dame biraju-
Kafanska pevačica(Ž.Samardžić)  Otkud tebe da se setim-Nostalgija - Bez tebe ću da ostarim
rano (J.Ahmedovski)  Džabe care(Suzana Jovanović) - Ne stanujem ovde više (Mitar Mirić)

STARI HITOVI br.69
Plači violino - Hajde svi da pevamo - Grli me,voli me - Opa ni-na,ni-na naj(Muharem Serbezovski) Ne daj se generacijo (Aca Ilić) Hej ljubavi iz detinjstva (Radiša Marković)  U srcu mome samo živiš ti  (Beba Selimović)Što je tužna jesen u vrtu mom(Nedžad Salković) Rane moje(S.Armenulić)
Kad kosa osedi (Slobodan Mulina)

HITOVI NARODNE MUZIKE br.70
Noćas raj,jutros kraj - Ajde Dano,moja rano - Lidija-Srbija je naše blago (Miroslav Ilić)
Gospode dragi(M.Babić) Plači mala, plači (Bora Drljača)  Nije ljubav kolo - Sve je
bolje od samoće (Ana Bekuta) A gde si ti (Merima Njegomir)Nije mene dušo ubilo
(Halid Muslimović)

HITOVI NARODNE MUZIKE br.71
Moram da te napijem - Caki,caki, Cale-Voz ljubavi (Sneki) Ivana-Odlazi sad-Koje si vere,
nevero moja(Medeni mesec) Janje umiljato-Ja ne želim novi život(Sanja Đorđević)
Lutalica kao ja (Zoran Janković) - Ostala je jedna ljubav(Ljuba Aličić)

HITOVI NARODNE MUZIKE br.72
Neznanka (Radiša Marković) - Moj behare (U srcu osta...) (Mikica Antonić) - Za venčanim stolom (M.Serbezovski) Godine su prolazile (Mira Vasiljević) Jedna suza na mom licu
Male kuće krečene u belo (Snežana Đurišić) Žena prijatelja mog (Meho Puzić) Ti nikad nećeš znati (Dođe mi da s'visoke planine...) (Zoran Kalezić) Stara staza-Jedna suza zaključana
(Mirko Rondović)

HITOVI NARODNE MUZIKE br.73
Ja sa juga,ti sa severa(Usnija Redžepova)-Uzmi ili ostavi(Marina Živković)-Miro,nebo plavo-Pevajmo drugovi(Gale Mitrović)-Bogataš-Plitak potok(Biljana Jeftić)-U kalendaru ljubavi
(Džej)-Za tvoju ljubav-Da sam bogat(Dragan Kojić-Keba) Polomiću sve pred sobom(Angel Dimov)

HITOVI NARODNE MUZIKE br.74
Maska-Devo,device-Lepotica i siromah-Leptir-Od ruke do rukeNoćna ptica(Nedeljko Bajić-Baja) Ne prosipaj vodu zamnom majko(Sanja Đorđević)-Ne dajte mi,branite mi(Igor Lugonjić)-Žene vole dijamante-Zovem se Jelena(Jelena Karleuša)

STARI HITOVI br.75
Sačuvaj tajnu(Duško Kostić)-Okrećeš mi leđa(Fahreta Jahić)-Prođe leto trideseto(Novica Negovanović)-Pjevaj prijatelju(Hašim Kučuk-Hoki)
Šesnaest ti leta beše(Savo Radusinović)-Pala ćuprija(Goca Stojićević)
Ja ne mogu mila majko bez njega-Zagrli me ti i oprosti mi(G.Stojićević)
Vratiću se majko(Zoran Kalezić)-Skeledžijo na Moravi(Tozovac)

HITOVI NARODNE MUZIKE br.76
Da umrem od tuge(Nataša Đorđević) Pet minuta da mi je (Zorica Brunclik)Okovi(Goca Božinovska) Šta će žena sama u kafani-Pametna sam,nemoj da me lažeš(Indira Radić)
Tebe da zaboravim(Š.Šaulić) Do sreće daleko-Plavo oko(Mile Kitić) Sunce i zora(M.Rokvić) Lavica(Marina Živković)

HITOVI NARODNE MUZIKE br.77
Koliko je prevarenih-U godini jedan dan-Još si meni drag-Da li znaš(D.Mirković)Nisu to kiše(Dara Bubamara) Lična karta (Aca Lukas) Opasnica(Mitar Mirić)Pesme Tomine(Z.Kalezić) Tražim oči zelene(Bora Drljača) Beli konj(Leb i sol)

STAROGRADSKE MELODIJE br.78
Pogledaj me nevernice-Tri metera somota-Kad mi pišeš mila mati-Kafu mi draga
ispeci-Gospođice Violeta(Večeras ste opet sami) Da zna zora-Marija mala
Grkinja-Neka te sreća prati-Moja mila Kata otvori mi vrata-Kaži zašto me ostavi.

HITOVI NARODNE MUZIKE br.79
Sudbina me na put šalje(Sinan Sakić) Ima nešto ima,ima(Siki)Zanela me svetla velikoga grada(Marinko Rokvić) Plačem ja,plačeš ti -Jesu l' dunje procvale(Haris Džinović)
Cveto mori(Dragan Vučić) U lijepom gradu Višegradu-U godini jedandan(Muharem Serbezovski)Bolna ti ležim(Nada Obrić)Napuni čaše đevojko lijepa

STARI HITOVI br.80
Pevam i tugujem (Lepa Lukić)Sama sam(Silvana Armenulić)Vreme ide,teku godine-
Ako sretneš majku moju-Lepotica i siromah-Zašto majko nisi večna(Bora Spužić-Kvaka)
A selo moje,cela šumadija-Teško mi je,zato patim(***)Da li znaš što odlazim(Janko Glišić)
Dugo te dugo,očekujem(Nada Obrić)

HITOVI ŠABANA BAJRAMOVIĆA br.81
Opa cupa-O bršim perera ćaje-Parno gras-Hanuma-Hapima-Sila kale bal-Kerta mange daje-Geljam dade-Ferize-Verka kaluđerka

HITOVI ZVONKA BOGDANA br.82
Osedlaću moga vranog ždrepca-Ta tvoja suknja mala-Još litar jedan-Kad sam bio mlađan
lovac ja-Dobro jutro moj bekrijo-Lakše,lakše moj konjiću-Ja sam momak siromah-
Raslo mi je badem drvo-Nema lepše devojke-Mile davne uspomene

HITOVI NARODNE MUZIKE br.83
Vino crveno(Osvajači) Kazna i robija-Plavušo(Roki)Sve je moje tvoje-Jednom kad nam dođu
sede-Šta se peva u kafani(Ž.Samadžić) Čiki,čiki-Neću da ostarim (Stoja)Ne verujem tvojim
očima-Ti si kao i ja(Dara Bubamara)

HITOVI NARODNE MUZIKE br.84
Ne živim sama-Uspomene(A.Bekuta) Hej ljubavi javimi se-Zavele me oči-Pogrešan broj-
Il'me ljubi,il' me ubi(Maja Marijana) Uz Moravu vetar duva-Nikad nikom,nisam reko
(Medeni mesec)Ciganski duhan(Luis)Druga strana medalje.

SEVDALINKE  br.85
Prođoh Bosnom kroz gradove-Vrbas voda-Na put se spremam-Šta ću kući tako rano-
U đul bašti-Čudna jada-Koja gora Ivo-Snijeg pade-Kraj potoka bistre vode-Šeher grade

HITOVI NARODNE MUZIKE br.86
Ti bi mogla da mi budeš  kćerka-Zato(Džej)Pije mi se-
Otišlo ti srce u pogrešne ruke(Mile Kitić)Konobaru vrati pare-Popravi mi raspoloženje(Igor Lugonjić) Navali narode-Otišlo  je moje milo(Bane Bojanić) Adrijana(Dado) Ni kriva
ni dužna(Stoja)

HITOVI NARODNE MUZIKE br.87
Mala žena-Jovančica(Goca Lazarević)Dokaz-Suze s'ledom-Crni sneg-Kroz crveno(Ceca Ražnatović) Oro,osmoro-Dolari,marke(Jelena Karleuša) Uzmi me za ruku(Anica) O-pa,o-pa(Dara Buba-mara)

HITOVI NARODNE MUZIKE br.88
Vidi,vidi ko je došo-Ginem,ginem-Zar  se stvarno rastajemo-Nisi jedina(Nedeljko  Bajić-Baja)Rani me,rani-Daj reci da-Jesen dođe rano moja-Belu ružu ubrala si(Beki Bekić) Danijela(Bora Drljača)Verovao sam tebi(Šaban Šaulić)

HITOVI NARODNE MUZIKE br.89
Pomračenje sunca-Kolovođa-Gde si ti-Ali baba-Ti me podsećaš na sreću(Brena)
Ti za ljubav nisi rođena(M.Rokvić)Biće bolje(Z.Brunclik)Nije ti ovo Amerika-Rođendan
(Aca Lukas)Godinama(Dino Dervišhalidović&Ivana Banfić)

HITOVI NARODNE MUZIKE br.90
Plavo leto-Ljubi me i ništa ne pitaj(Medeni mesec)Sama-Ostani-Svremena na vreme
Nemam ja milion sudbina-Ceo život jedna lubav(DraganaMirković)
Alal vera(Nataša Đorđević)Kaznio me život(Gordana Božinovska i Enes Begović)
Ako me voliš(Lj.Aličić)

STARI  HITOVI br.91
Umoran je stari  ciga(***)Buket belih hrizantema(Zoran Jovanović)Ah'ljubav,ljubav(Nedžad Salković)Mito bekrijo(Vasilija Radojčić) Šumadijo,Šumadijo(Rade Petrović)
Stani da se pozdravimo(***)Niko ne zna šta smo bili(M.Babić)Beogradski mali pijac(Tozovac)Plači al'digni glavu(Lj.Aličić)U postelju bolan leć' ću(Lj.Aličić i Š.Šaulić)

KAFANSKI  BISERI CIGANA TAMBURAŠA br.92
Ulična lampa-Razbole se srce moje-Najlepša si uspomena-Kaoblagi povetarac-U selu bejaše ciganka stara-U duši njenojdrugi se krio-Zavejan je put  za salaš moj-Otkako si tuđa žena
Oči su mi umorne od sna-To je život ljudi.

HITOVI NARODNE MUZIKE br.93
Samo...;Sve što sam imala(Oči zelene boje)(Stoja)Opet sam ti u kafani(Haris Džinović)
Moj život je moje blago(Luis)Moja si,moja-nikome te nedam(Nino)Muški sam je ostavio
(Ljuba Aličić) Ne vjerujem ljudima(Š.Suljaković)Zavede me i nestade(Đani)
Ikona(Era Ojdanić)Izgubila srna jelena(S.Đurišić)

STARI HITOVI NARODNE MUZIKE br.94
Daj mi majko drugi život(Mića Trišić)Svako traži novu ljubav,a stara ga boli(Vida Pavlović) Neću,neću dijamante,Tri sam ruže jutros ubrao(Halid Bešlić) Dva prstena,dva svedoka
(Angel DimovCeo grad je plakao za nama(Jašar Ahmedovski)Bosno moja jabuko u cvetu
(Miloš Bojanić)Ne plači majko(Meho Puzić)Putevi se naši razilaze(P.Ž.Tozovac)
Ako me nekad sretneš(Žika Nikolić)

MAKEDONSKE  PESME br.95
Laži vere-Daj da pijam mila mamo-Belo lice ljubam jas(Šeherna)Na srce mi leži mila mamo-Bitola-Eleno kerko-Što si me majkorodila-More sokol' pije-Makedonsko devojče-
Jovano,Jovanke.

HITOVI  NARODNE MUZIKE  br.96
Laže mjesec-Kako mi nedostaješ-Ako možeš ti suzu pustiti-Samo zbog  tebe sam tu(Haris Džinović) Pade sneg,a vremenije-Zlato, srebro,dukati(Mile Kitić)Ostavi mi drugove(Jana)
Hajde zoro bar jednom ne svani(Željko Šašić)Užice(Ž.Antić)Zdravo za gotovo
(Marina Živković)

STARI HITOVI  NARODNE MUZIKE  br.97
Tako,tako,samo tako(Miloš Bojanić)Dudo(Luis) Ja volim  majko ciganku(Zoran Jovanović)Ala bi se šikicala(Šikica)Androvera-Kamerav(***) Kad Svetalana vino toči-Nisi došlakada sam  te zvao(Šaban Šaulić)

NARODNA  KOLA br.98
10 narodnih kola;Miće Nikolića-Patala,Kragujevac,Ćustendilska rečenica,Vragolanka,Gradsko kolo

HITOVI  NARODNE MUZIKE  br.99
Maskara-Hoću da ostarim s'tobom(Saša Matić)Tebi moja mazo(Srđan M.)Ti ne pamtiš naše noći(Maja Marijana)Urekla ga nano neka-Neka ti je neka(Ana Bekuta)Daj nam bože-Dođi,
dođi milo moje(Oliera Marković)Dvojnica(Dara Bubamara)Šmeker(Era Ojdanić)

HITOVI  NARODNE MUZIKE  br.100
Godine-Goro sestro(Viki Miljković)Nema ništa majko odtvoga veselja-Ana(Š.Šaulić)Mirišeš na nju(Zata Petrović)24 sata(Mile Ignjatović)Ko zna koje vile ga vode( V.Šerifović)
Pričaj ti šta hoćeš(Miroslav Ilić)Mercedes(Reni i  Era)Eto sada vidiš,eto sada znaš(Džej)

STARI HITOVI    br.101
Nema raja,bez rodnoga kraja(Bora Drljača)Oj Milice čobanice-Oženjen sam,kao momak živim(Era Ojdanić)Nekada smo ti i ja(Ljuba Aličić) Lele,lele ne idi od mene(Luis)Smej se,smej-
Luckata si ti(Miroslav Ilić)Pastirica(Rade Petrović)Sitnije Cile,sitnije(Brena)Reših da se ženim(***)

HITOVI SINANA SAKIĆA br.102
Izađi na pet minuta-Svirajte,svirajte,napraviću lom-Sve je postalo pepeo i dim-Okreni se ti-Ne,ne ne daj,da te ljubi on-Žena koseduge-Pevaj mi o njoj-Nisi više zaljubljena-Ljubavi lepše ne po-
stoje-Još žubori potok mali.

HITOVI NARODNE MUZIKE 103
Bezobrazno zelene-Dajte neku lošu-Prava ljubav godine nebroji(Željko Samardžić)Slike u oku-Sve se osim tuge deli-Crni oblak(Luis)Pravo na ljubav(M.Rokvić)Tvoj  pogled(Suzana Jovanović)Al'pred bogom moja je(Lj.Aličić)Haljinica boje lila(T.Babović)

HITOVI NARODNE MUZIKE 104
Dragane moj-Zabranjeni grad-Tačno je-"39,2"(Ceca)Noćas mi je srce ranjeno(H.Džinović)
Dve litre vina,za druga dva(KebaSinan)O'Sanja,Sanja(Ritamsrca)Jana(M.Ilić)Zatebe(Legende)
Ne dirajte uspomen(Keba)

STARI HITOVI br.105
Ovamo Cigani(Tozovac)Najteže je druže moj(Kvaka)Crne kose(H.Paldum)Došlo vreme kćeri za udaju(M.Bojanić)Lepa Kosovko(B.Bekić)Kaznio me život majko(M.Mirić)Da se može i umro bi' za te(D.Topalović)Ja mlad pijem noći(N.Bilkić)Kapetan potonulog broda(***)Hajde brate
da večerame(Selima-Želčevski)

HITOVI NARODNE MUZIKE 106
Evropa-Mesec sija(Stoja)Dragana-Iz života nestala si tiho-Svi me kleli(Nedeljko Bajić-Baja)Može li se prijatelju-Šta je u mojim venama-Vrance kujem,da putujem(Miroslav Ilić)Imam sve u životu
(Baka)Šta pije kafana(Marko Bulat)

HITOVI NARODNE MUZIKE 107
Plava ciganko(Mile Kitič)Pijem na eks-Ne majko,ne-Ti ne znaČ kako je to-Ja poklanjam zlatnu burmu(Sinan Sakic)Čarobna ženo-Sve bih dao(Rade Lacković)Ludača(Ljuba Aličić)Okreni moj broj(Ado Gegaj)Žena udata(Medeni mesec)

STARI HITOVI br.108
Tiho teče Kolubara(Milanče Radosavljević)Nema slave bez Morave(Sveta Tomić)Selo moje lepše od Pariza(Rade Jorović)Polomiću čaše od kristala(Miroslav Ilić)Palim zadnju cigaretu(Mitar  Mirić)
Do juče,moja ljubav si bio(Branka Stanarčić) Visoka je breza,vjetru vjerovala(Halid Bešlić)
Dunav,dunav tiho teče(Žarko Dančuo)Dozvoli mi da te zaboravim(Tozovac)Negde u daljini(M.Babić

HITOVI NARODNE MUZIKE 109
Tugo moja,noći duge(Toma Zdravković)Zbog tebe bogovi zmljom hode-Mala(ljuba Aličić)Ne svani zoro(Mitar Mirić)Plavo,plavo(M.Serbezovski)Zašto pitaš kolko mi je leta(V.Radojčić)Progovori sliko(D.Topalović) Samo ona može život da mi vrati(Lj.Aličić) Stara varoš(Nešo Lutovac)Prijatelji,
Braćo,kumovi(Marko Bulat)

HITOVI NARODNE MUZIKE 110
Moj život je tužna priča-Željo,moje srce gori(Z.Kalezić)Ne živi se hiljadu godina-Leti,leti beli golube(Lepa Lukić) Jeleče(Z.Brunclik)Vrati mi se kad te molim-Ne donosi bele ruže(***)
Doviđenja društvo staro(M.Mirić)Moj živote drug mi nisi bio(Šaban Šaulić)Sve zbog jedne crne žene(prepev:Dolores)

HITOVI NARODNE MUZIKE br.111
Nije ljubav fotografija-Otišao,vratio se-Ako je tražite-Kad ljubav zakasni(Saša Matić)Zadnji voz(MajaMarijana)Prvi poljubac(H.BešlićCrveno obuci(Ljuba Aličić)Gdje je ona sada(Šerif Konjević)
Život sam promijenila(Neda Ukraden)Težak je ovaj život(Z.Brunclik)

HITOVI HALIDA BEŠLIĆA  br.112
Crna ružo-Ne bolujem-Put me zove-Esma-Ta je žena varala me
Sjećam se-Zaljubljen sam stara majko-Prokleta je žena ta-More i planine-Ranjen sam ti.

HITOVI NARODNE MUZIKE br.113
Zar za mene sreće nema-Pristajem na sve-Mi se volimo-Izdali me prijatelji-Ne,ne,ne-Što me pitaš kako živim-Srce ću ti dati(Šemsa Suljaković)Rekla si mi da ne voliš zimu-Okreće se kolo sreće(Kemal Malovčić)Ti mene ne voliš(Osman Hadžić)

STAROGRADSKE MELODIJE br.114
Teško je ljubit tajno-Stari ribar iz Zemuna-Ima jedan kućerak u Sremu-Ne dirajte mi ravnicu-Još ovu noć-Sagradiću šajku-Pupoljak od ruže-Ah,kad tebe ljubit ne smem-Begešar-Jesen stiže,dunjo moja.

STAROGRADSKE MELODIJE br.115
Sonja-Dve gitare-Ublazi nemir moj-Zivot je lep-Mislio sam da je zivot-Bele ruže,nežne ruže
Kad bi ove ruže male-Teško mi je zaboraviti tebe-Dve krvave ruže-Svi mi kažu.

HITOVI NARODNE MUZIKE br.116
Crno na belo(Viki Miljković)Ovo nije moja noć-Ne zovi me,ne piši mi(Saša Matić) Da zavolim ludo-Živeo(Saša Matić)Ciganin je al'najlepši(Ljuba Aličić)Lopov(Indira Radić&Alen )
Polje jagoda(Dara Bubamara)Lak je kamen(Mira Škorić)Skitnice(Sar e Roma i M.Rokvić)

STARI HITOVI  br.117
Ne kunite crne oči(V.Zmijanac) Ej’ da mi je(D.Topalović)Jelena(Toma Zdravković)Beli labud
Sibirski vetrovi(Cakana)Ispravite grešku njenu(Džej)Oprosti mi što mislim na tebe(Goca Lazarević)Pjesme iz mog zavičaja(Nešo Lutovac)Oj meseče zvezdo sjajna(Lepa Lukić)
Zaplela se kosa devojačka(Staniša Stošić)

HITOVI NARODNE MUZIKE br.118
Ko da sutra ne postoji-Crno i zlatno(Seka Aleksić) Sa mnom spavas,njega sanjas-Slaži da me voliš(Š.Šaulić) Ciganče (M.Mirić) A ona igra(M.Bojanić) Neodoljiva (G.Božinovska)
Neke ptice ,nikad ne polete(Saša Matić) Lila,lila(Zoran Vanev) Južni ekspres svira (Marko Bulat)

HITOVI NARODNE MUZIKE br.119
Trula višnja-Pazi s¸kime spavaš-Plan “B”(Ceca)Moj živote dal si živ(Indira Radić)Sunce brže zađi(Aca Lukas) Prevara (Aco Pejović)Evo dobro sam(Dragana Mirković)U meni jesen je
(Halid Bešlić)Splavovi(Novica Zdravković) Zmaj(Indira Radić)

HITOVI NARODNE MUZIKE br.120
Opušteno(Aco Pejović) Žena starija(Stoja) Ikona(Boža Nikolić) Na mojoj strani krevet(Sanja
Đorđević)Oaza sreće(Zlata Petrović)Eh,kad bi ti-Dišem za tebe(Šako Polumenta)Ona,ona
(Darko Filipović)Pucaj mi u srce(Sanja Ćukteraš)Pokušala ja sam(Tanja Sakić)

HITOVI NARODNE MUZIKE br.121
Tako mlada-Zašto me u obraz ljubiš(Tanja Savić)Prevari me-Votka(Slavica Ćukteraš)
Dođi i uzmi me(Seka Aleksić) Sve mi tvoje nedostaje(Đani)Jedan kao ja(Igor Popović&Džej)
Ko te ljubi ovih dana(Saša Matić)Kad sam dječak bio(Marko Bulat&Ferid Avdić)
Lepa Maro(Ljuba Aličić)

HITOVI NARODNE MUZIKE br.122
Na balkanu(Seka Aleksić)Ko te ima,taj te nema(Zvonko Bogdan)Ala,ala(Sejo Kalač)
Šampanjac(Mile Kitić) Ruzmarin(Saša Matić) Ptica skitnica(Ana Nikolkić)Moje prvo neverstvo(Seka Aleksić) Na kraju(Dragana Mirković) Pile,Grom(Ceca)

KOLA  br.123
Prokupčanka-Merak čoček-Senino oro-Skadarlijsko kolo-Veselo oro-Šeretsko koloVlaška oluja-Smederevka(nova)Ljubišino kolo

HITOVI NARODNE MUZIKE br.124
Kraljica-Hirošima-Reci gde smo mi (Seka Aleksić) Brushalter (Olja Karleuša) Rio (Sejo Kalač) Da ne vidi ona (Danijela Vranić) Metak( Stoja) Ovi zidovi (Dara Bubamara) Ostrvo tuge (Selma) Ništa drugo osim para nemam (Saša Matić)


Cena albuma  5  eura+ptt
Zoran Removic
Boska Buhe 16
11210 Beograd-Srbija
Tel. 011/2710-274   mob. 064/2929/966

_________________
Vrlo je tesko znati sve ne znati nista jos je teze


Poslednji put izmenio Skypi dana Ned Dec 23, 2018 5:20 pm, izmenio ukupno 4 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://ansamblsik.gooforum.com/
Skypi
Admin
Skypi


Broj poruka : 4788
Datum upisa : 10.02.2009
Godina : 63
Lokacija : Kućerak u Sremu

Atelje Terca Empty
PočaljiNaslov: Dodatak   Atelje Terca EmptyPet Jan 14, 2011 6:04 pm

HITOVI NARODNE MUZIKE br.126
Pusti me(Indira Radić) Samo ljubim (Luis) Na duši će nositi život moj (Nemanja Nikolić) Nema te,nema (Aco Pejović) Sve ljubavi nove (Keba) Rado bi te mi (Ćira-Steva-Darko-Rada) Noćna ptica (Ivan Plavšić) Sto ratova (Anabela I Mia) Zvijezda tjera mjeseca (Narodna) O sole mio

HITOVI NARODNE MUZIKE br.127
Nije ljubav trag na hartiji (Saša Matić) Cvećar (Keba) Zavet (Topalko) I uvatru i u vodu – Idi s’njom - Što je bilo moje (Seka Aleksić) Svaka tuga traži druga (Baja) Gade (Milica Todorović) Imati, pa nemati (Džej) Fenomenalno

HITOVI NARODNE MUZIKE br.128
Muštuluk (H.Džinović) Zlatnik (Tanja Savić) Pustila sam da me miluje po kosi – Stani dušo da te ispratim (Ilda Šaulić) Miljacka (Halid Bešlić) Česma (Mina Kostić) Nije život jedna žena (Miroslav Ilić) Idi, idi moja vilo – To mi nije trebalo ( Dona Ares) Ivanova korita (Dona Ares)

RIBLJA ČORBA br.39
Tamna je noć – Ovde ljubav ne stanuje - Kad sam išao u Pančevo - Poslednja pesma o tebi – Kad hodaš – Radiću šta god hoću – Evo ti za taksi – Ostaću slobodan - Dva dinara druže- Anđele

Muzicki atelje „Terca“ +38164/2929-966
interval@ptt.rs

_________________
Vrlo je tesko znati sve ne znati nista jos je teze
Nazad na vrh Ići dole
http://ansamblsik.gooforum.com/
Skypi
Admin
Skypi


Broj poruka : 4788
Datum upisa : 10.02.2009
Godina : 63
Lokacija : Kućerak u Sremu

Atelje Terca Empty
PočaljiNaslov: Re: Atelje Terca   Atelje Terca EmptyUto Dec 09, 2014 3:13 pm

Zabavne molodije

YU ŠANSONE I BALADE br.1
Bila je tako lijepa-Maestro i violina-Jedan čovek, i jedna žena –Jelisejska polja-Vino i gitare(Dragan Stojnić)Sedim u jednom pariskom lokalu(Olivera Katarina)Jedne noći u decembru(Kemal Monteno)Zbog jedne divne crne žene(Kićo Slabinac)Jedina moja-Krivo je more(Divlje jagode)

HITOVI OLIVERA DRAGOJEVIĆA br.2
Magdalena-Zašto sve što je lijepo ima kraj-Danijela-Moj galebe-Poeta-Vjeruj u ljubav-Skalinada-Malinkonija-Piva klapa ispo volta—Oprosti mi pape.

HITOVI ĐORĐA BALAŠEVIĆA br.3
Znatel,priču o Vasi Ladačkom-Jesen stiže dunjo moja-Slovenska-Lepa protina kći-Imo sam strašnog petla-Neki novi klinci-Panonski mornar-Mirka-Olivera-Baby blue

BIJELO DUGME(najlepše balade)br.4
Sve će to o mila moja,prekriti ruzmarin snijegovi i šaš-Selma-Kad zaboraviš juli-Ne gledaj me tako i ne ljubi me više-Sanjao sam noćas da te nemam-Loše vino-Ako možeš,zaboravi-Lažeš
Jer kad ostariš-Ružica si bila.

INDEXI br5
Bacila je sve niz rijeku-Plima-Da sam ja netko-Pružam ruke-Svijet u kojem živim-Sve ove godine-Ti si mi bila naj,naj,naj-Samo ruže su znale—Jutro će promijeniti sve-Sanjam

BG.SOUND br.6(prvi deo)
Plavi safir-Ruski voz-Gore,dole-Verujem,ne verujem(Bajaga)Kao ptica na mom dlan-Tajna je u tebi skrivena(Piloti)Oženićeš se ti-Vlak-Vojna pošta(Zana)Samo teraj ti posvome(Viktorija)

BG.SOUND br.7(drugi deo)
Moji su drugovi(Bajaga)Rekla si ćekaj me(Dobrovoljno pevačko društvo)Zaboravljeni(Piloti
Sve što želim u ovom trenutku(“Sivi dom”)Ti samo budi dovoljno daleko(Generacija 5)
Pitaju me,pitaju-Pomagajte drugovi-Poludeću-Bobane-Smejem se,a plakao bi(O.Mandić)

HITOVI ZDRAVKA ĆOLIĆA br8(prvi deo)
Kristina-April u Beogradu-Jedina- Mađarica-Zagrli me oko vrata-Pjevam danju,pjevam noću-Glavo luda-Pusti,pusti modu-Produži dalje-Jedna za drugom.
HITOVI ZDRAVKA ĆOLIĆA br9(drugi deo)
Čija je ono zvijezda-Čaje šukarije-E draga,draga-Da ti kažem šta mi je-Negdje na dnu srca-Rijeka suza i na njoj lađa-Mastilo i voda-Spavaju li oči nebeske-Ti si mi u krvi-Maslinasto zelena.

YU ŠANSONE I BALADE br.10(drugi deo)
Kad god došla,dobro došla-Našoj ljubavi je kraj(O.Dragojević)Dobro jutro(Riblja Čorba)
Ulična svetiljka-Dunavom još,šibaju vetrovi(Yu grupa)Deni(COD) Skitnica(J.Zlokić)Sve smo mogli mi(J.Stojaković)Zagreljeni(Frano Lasić)Da li znaš da te volim(Dado Topić)

HITOVI ZABAVNE MUZIKE br.11
Kad dođe oktobar-Ostavi suze za kraj-Nek,nebo nam sudi-Volio bi da te ne volim-Otkud ti ko sudbina-Prsten i zlatni lanac-Strah me da te volim(Hari Mata Hari)Sviđa mi se ova stvar-To mi radi-Ima nešto od srca do srca(Crvena jabuka).

HITOVI ZABAVNE MUZIKE br.12
Sinoć sam pola kafane popio-Laku noć svirači-Žuta ruža-Oprosti mi što te volim(Bebek)
Đurđevdan-Ako ima Boga(Bijelo dugme)Stvari lagane(Tuti fruti)Jači smo od sudbine-Ne vjerujem tvojim usnama(Boris Novković)Moja je pjesma lagana(Parni valjak)

HITOVI ZABAVNE MUZIKE br.13
Mjesečina-Nešto lijepo treba da se desi-Bosnom behar probeharao-Sa mojih usana-Pala magla-Harmonika-Učini mi pravu stvar(Merlin) Svi moji drumovi –Na more dođite-Spavaj mi,spavaj(Hari Mata Hari)

HITOVI ZDRAVKA ĆOLIĆA br.14(treći deo)
Kad bi moja bila-Jasmina-Trinaest dana-Čini mi se grmi-Jako,slabo srce zavodiš-Šta te briga šta ja radim-Tabakera-Stanica Podlugovi-Ružo,Ruška-Ljubav je samo reč.

HITOVI ZABAVNE MUZIKE br.15
Molila sam anđele-Ovaj grad(Ana Stanić) Uzmi me(Maja Nikolić) Sanjam te još(Zorana)Ženi nam se Vukota(Zabranjeno pušenje)Samo jednu noć(Luna) Samo jednomnijedovoljno(Fokus)
Sviđa mi se on(Ksenija Pajčin)Ja činim sve(Tanja Banjanin)Majsko sunce(Zdravko Čolić)

HITOVI OLIVERA DRAGOJEVIĆA br.16(drugi deo)
Nedostaješ mi ti-Cesarica-Majko da li znaš-Dobro jutro tugo-Dva put san umra-U ljubavi vjere nemam-Neka se drugi raduju-Zbogom ljubavi-Ako izgubim tebe-Žuto lišće ljubavi.

HITOVI ZABAVNE MUZIKE br.17
Nekako s proljeća-Noćas zvijezde padaće(Crvena jabuka)Piši mi-Suze biserne(Magazin)Bolje biti pijan nego star(Plavi orkestar)Oka tvoja dva(Valentino) Igra rok&roll cela Jugoslavija
(El.orgazam)O Ana(Srebrna krila)Negde izvan planeta(Slađana Milošević&Adolf Topić)
Ti si mi takva suđena)Zdravko Čolić)

HITOVI ZABAVNE MUZIKE br.18
Stižu me sjećanja(Crvena jabuka)Ginem-Vezati ću sjećanja-Idi i ne budi ljudi-Ti si meni sve(Magazin)Daleko(B.Novković)Ako su to bile samo laži(Plavi orkestar)Ne lomi me-Upomoć(Hari Mata Hari) To(doris Dragović)

HITOVI ZABAVNE MUZIKE br.19
Zeleno-Nebo zna(Luna)Zagrli(Gordana Tržan)Varaj,varaj varalice(AlkaVujica)Odlazim
(Plavi orkestar)Dao sam ti dušu(Alen Slavica) Žao mi je,žao(Fanky G.)Plavi slon(Twins)
Pijem viski(Koktel bend) Smijehom strah pokrijem(Merlin)

HITOVI ZABAVNE MUZIKE br.20
Minus i plus(Magazin)Evo ima godina(Makadam i Tifa)Stoperka-Dostana-Ako je bog
(Gordana Tržan)Samoodbrana(Romana)Sve je laž(Dino Merlin)Utorak(Petar Grašo)
Ljubice-Kreni(Leo)

HITOVI ZABAVNE MUZIKE br.21
Okano(Zdravko Čolić)Švicarska(Merlin)Ostani(Petar Grašo)Grkinja(Miki Jevremović)
Ostala si uvijek ista(Mišo Kovač)Zora je (Neda Ukraden) Trešnje bijele(Knez)Ove noćiJedna žena mirno spava(Zlatko Pejaković)Oči crne,oči lažne(Elvira Voća)

HITOVI ZABAVNE MUZIKE br.22
I gdje god bio(Neda Ukraden) Vreteno-Šta će meni više od toga(Željko Joksimović)Za drugog su dunje žute(Prljavo kazalište) 1200 milja(G.Tržan i T.Proeski) A u međuvremenu(O.K. Bend)Zbogom ljubavi(Vlada Georgijev)Crno pa se ne vidi(Leontina)
Kao domine(Hari Mata Hari)Ovako ne mogu dalje(Danijela i Kemal Monteno)

HITOVI ZABAVNE MUZIKE br.23
Tako je plakala Isidora(Rade Vučković)Čekala je majka sina svoga(Mahir Paloš)Zlatna ribica(Seid Memić-Vajta)Ako jednom vidiš Mariju(Miki Jevremović)Obriši suze draga(Boba Stefanović)Još i danas teku suze jedne žene(Mišo Kovač)Napiši jednu ljubavnu(Kemal Monteno)Počnimo ljubav ispočetka(Beti Đorđević)Potraži me u predgrađu(Meri Cetinić)
Golubica sa Baščaršije(Hari Varešanović & ¨Sedam šuma¨)

HITOVI ZABAVNE MUZIKE br.24
Pjesma galebova(Magazin)Negativ(Tijana Dapčević)Neka ti oči sevaju ko varnice-Volim plavo-Zaboravljaš(Željko Joksimović)Korak do dna-Samo da preživim pogled tvoj-Meta za zaborav-Kad kažem ne(Gordana Tržan)Izgubi srce(Koktel bend)

HITOVI ZABAVNE MUZIKE br.25
Milo moje(Bisera Velentalić)O mladosti(Arsen Dedić)Nije htjela(Kemal Monteno)Plavuša
(Kićo Slabinac)Što te nema(Jadranka Stojaković)Progone me tvoje oči(Zdravko Čolić)
Zvižduk u osam(Đorđe Marijanović)Ja ne pijem(Hari Varešanović)Ne veruj(Legende)

HITOVI ZABAVNE MUZIKE br.26
Andjele(V.Georgijev)Čija si(Toše Proeski) 9000(Ž.Samardžić)Navodno(Ivana Banfić i Hari
Varešanović)Uzalud se budim(Emina Jahović)Tebi je lako-Više te nema(Bojan Marović)
Oko mene lete svi(O.K.Bend)Kad bi bio blizu(Magazin)Ovjeren(Romana)

STARI HITOVI ZABAVNE MUZIKE br.27
Odiseja(Leo Martin) Kažu mi da još si uvjek sama(Boba Stefanović)Dušo moja-Što sam ti skrivio živote moj(Kemal Monteno)Proplakat će zora(Mišo Kovač)Četri stađuna(Meri Cetinić)Samo jednom se ljubi(Ivo Robić)A još te volim-Za dobra stara vremena(Novi fosili)
Nemoj da brigaš(iz filma Balkan expres)

HITOVI ZABAVNE MUZIKE br.28
Lane moje(Željko Joksimović)Ao nono bjela-Moja draga(Zdravko Čolić)Ženo bez imena
(Vlado Georgijev)Ej da mi je(Sandi)Hocu da te gledam(Ana Nikolić)Skini tu haljinu-Kada
zaspiš-Kupi me(Amadeus bend)Grmi ,seva(Koktel bend)

STARI HITOVI ZABAVNE MUZIKE br.29
Dođi u pet do pet(Ambasadori)Zakuni se ljubavi(Srebrna krila)Devojko mala(Idoli)
Ipak poželim neko pismo-Danas otvaram oč i(Bijelo dugme) Ma,kog me boga za tebe pitaju
Mi plešemo(Prljavo kazalište)Ko će da mi sudi-Kučko nevjerna-Malo je od mene ostalo
(Željko Bebek)

HITOVI ZABAVNE MUZIKE br.30
Svetlo koje tražim(Ivana Jordan) Haljina(Gordana Tržan)Ljubavnik(Ž.Samardžić)
Slatko,ljuto,kiselo(Magazin)Ti si mene(Nina Badrić i Merlin)Zemlja mojih snova(Tijana Dapčević)Za šaku obmane(Dado Glišić)Ko opijum(Aleksandra Perović)Ona i ja(Amadeus bend)Bol do ludila(Marija Šerifović)

HITOVI ZABAVNE MUZIKE br.31
Nikotin-Ponovo-Poludim li u dvadeset pet-Ko je ona devojka(Nataša Bekvalac)Sve je isto samo njega nema-Ona to zna(Tijana Dapčević)Nisam ista ko pre(Cveta) Mesec dana
(Amadeus bend)Minđuše (Koktel bend) You are my number one(Helena Papriozu-instrumental,pobednik Evrovizije 2005)

STARI HITOVI ZABAVNE MUZIKE br.32
Cijelu noć su meni svirali-Danas je tvoj dan(Kemal Momteno)Gdje ste sada prijatelji moji
(Parni valjak)Pjesma za malu pticu(Alen i Bijelo dugme)Meni se ne spava(Tifa i Bijelo Dugme
Odlazi cirkus-Život je more-Oprosti mi Katrin-Prva ljubav(Balašević)Jasmina(Senad od Bosne.

HITOVI ZABAVNE MUZIKE br.33
Mišel-Zovi me-Ne treba ti neko kao ja-Ima nešto u tom što me nećeš-Mila moja-Lud i ponosan (Željko Joksimović)Ludi letnji ples(Flamingosi)Korak do dna(Saša Kovačević)Vilo(Ognjen Radivojević)Maler(Bla,bla bend)

MOMČILO BAJAGIĆ-BAJAGA br.34
Kap po kap-Fanky,taxi-Bademi i so-Pod jasenom-Ima svet kraja dva-Lepa Janja,ribareva kći-Da li da odem ili ne-Zmaj od Noćaja-Ala-Šou počinje u ponoć.

HITOVI ZABAVNE MUZIKE br. 35
Štikla(Severina)Crna vatrena(Amadeus bend)Spisak razloga(Van Gog) Mojne mala(Ana Kokić)Svaka žena luda je(KsenijaMijatov)Slatka ko bombona(Hari Mata Hari)Želim ti sve najbolje(GaraviSokak)Kad jesen zamuti(Hari Mata Hari)/Yesterday(instrumental)

HITOVI ZABAVNE MUZIKE br.36
Skini mi se bona sa mog telefona (Valentino) Znali su svi (Mišo Kovač) Tako mi nedostaješ (Vesna Pisarević) Jedan al vredan (Tropico band) Izgledala je malo čudno (Regina) 100% (Amadeus bend) Pogledi u tami (Sergej Ćetković) Povedi me (Marija Šerifović) Dečko mi je umoran (Ksenija Pajčin) Nisam anđeo (Zana)

HITOVI ZABAVNE MUZIKE br.37
Još i danas zamiriši trešnja(T.Proeski) Stani mi na crtu(Zeljko Samardžić) Oči boje srne- Uzmi me (Crvena jabuka) Ja te Mićo ne volim (Valentino) Jedina si vredela (Saša Kovačević) A kada padne noć (Riblja Čorba) Nikome ni reč (Dženan Lončarević) Devojka (Željko Joksimović)

_________________
Vrlo je tesko znati sve ne znati nista jos je teze
Nazad na vrh Ići dole
http://ansamblsik.gooforum.com/
Sponsored content





Atelje Terca Empty
PočaljiNaslov: Re: Atelje Terca   Atelje Terca Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Atelje Terca
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Atelje Terca narodne

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
NOTNI ZAPISI :: Notni zapisi - Forum :: Dobrodošli :: Obavestenje :: Gde se mogu kupiti note-
Skoči na: