NOTNI ZAPISI
NOTNI ZAPISI
NOTNI ZAPISI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
NOTNI ZAPISI

NOTNI ZAPISI
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga
Similar topics
Zadnje teme
» Trazim note pesme
Atelje Terca-zabavne EmptyUto Apr 23, 2024 10:04 pm od Skypi

» milanm - notni zapisi
Atelje Terca-zabavne EmptySre Mar 20, 2024 12:47 pm od milanm

» http://notko.ba
Atelje Terca-zabavne EmptyPon Feb 26, 2024 8:13 pm od Skypi

» Trazim note od Narodnih kola i Instrumentala
Atelje Terca-zabavne EmptySre Feb 07, 2024 1:41 pm od Djoleat

» Trazim note -Pesme za decu
Atelje Terca-zabavne EmptyUto Feb 06, 2024 10:15 pm od Djoleat

» Notni zapisi Foršpilko
Atelje Terca-zabavne EmptyČet Jan 18, 2024 9:23 am od Skypi

» Obavestenje
Atelje Terca-zabavne EmptyPon Jan 01, 2024 6:27 am od Skypi

» Pocetnik
Atelje Terca-zabavne EmptyPon Nov 20, 2023 11:40 am od Sajac

» Sevdalinke
Atelje Terca-zabavne EmptyPet Nov 17, 2023 8:50 pm od Skypi

Navigacija
 Portal
 Indeks
 Lista članova
 Profil
 FAQ - Često Postavljana Pitanja
 Traži

 

 Atelje Terca-zabavne

Ići dole 
AutorPoruka
Skypi
Admin
Skypi


Broj poruka : 4788
Datum upisa : 10.02.2009
Godina : 63
Lokacija : Kućerak u Sremu

Atelje Terca-zabavne Empty
PočaljiNaslov: Atelje Terca-zabavne   Atelje Terca-zabavne EmptyUto Mar 15, 2016 10:32 pm

Knjige oznacene znakom plus imam u nekom obliku a ostalo mi nedostaje.
Pesme osencene plavo imam od drugih zapisivaca nota,a crvene nemam!
Ako neko ima nek se javi na pm ili email
rockpirat60@gmail.com

Zabavne molodije

+YU ŠANSONE I BALADE br.1
Bila je tako lijepa-Maestro i violina-Jedan čovek, i jedna žena –Jelisejska polja-Vino i gitare(Dragan Stojnić)Sedim u jednom pariskom lokalu(Olivera Katarina)Jedne noći u decembru(Kemal Monteno)Zbog jedne divne crne žene(Kićo Slabinac)Jedina moja-Krivo je more(Divlje jagode)

+HITOVI OLIVERA DRAGOJEVIĆA br.2
Magdalena-Zašto sve što je lijepo ima kraj-Danijela-Moj galebe-Poeta-Vjeruj u ljubav-Skalinada-Malinkonija-Piva klapa ispo volta—Oprosti mi pape.

+HITOVI ĐORĐA BALAŠEVIĆA br.3
Znatel,priču o Vasi Ladačkom-Jesen stiže dunjo moja-Slovenska-Lepa protina kći-Imo sam strašnog petla-Neki novi klinci-Panonski mornar-Mirka-Olivera-Baby blue

+BIJELO DUGME(najlepše balade)br.4
Sve će to o mila moja,prekriti ruzmarin snijegovi i šaš-Selma-Kad zaboraviš juli-Ne gledaj me tako i ne ljubi me više-Sanjao sam noćas da te nemam-Loše vino-Ako možeš,zaboravi-Lažeš Jer kad ostariš-Ružica si bila.

+INDEXI br5
Bacila je sve niz rijeku-Plima-Da sam ja netko-Pružam ruke-Svijet u kojem živim-Sve ove godine-Ti si mi bila naj,naj,naj-Samo ruže su znale—Jutro će promijeniti sve-Sanjam

+BG.SOUND br.6(prvi deo)
Plavi safir-Ruski voz-Gore,dole-Verujem,ne verujem(Bajaga)Kao ptica na mom dlan-Tajna je u tebi skrivena(Piloti)Oženićeš se ti-Vlak-Vojna pošta(Zana)Samo teraj ti posvome(Viktorija)


+BG.SOUND br.7(drugi deo)
Moji su drugovi(Bajaga)Rekla si ćekaj me(Dobrovoljno pevačko društvo)Zaboravljeni(Piloti
Sve što želim u ovom trenutku(“Sivi dom”)Ti samo budi dovoljno daleko(Generacija 5)
Pitaju me,pitaju-Pomagajte drugovi-Poludeću-Bobane-Smejem se,a plakao bi(O.Mandić)          

+HITOVI ZDRAVKA ĆOLIĆA br8(prvi deo)
Kristina-April u Beogradu-Jedina- Mađarica-Zagrli me oko vrata-Pjevam danju,pjevam noću-Glavo luda-Pusti,pusti modu-Produži dalje-Jedna za drugom.

+HITOVI ZDRAVKA ĆOLIĆA br9(drugi deo)
Čija je ono zvijezda-Čaje šukarije-E draga,draga-Da ti kažem šta mi je-Negdje na dnu srca-Rijeka suza i na njoj lađa-Mastilo i voda-Spavaju li oči nebeske-Ti si mi u krvi-Maslinasto zelena.

+YU ŠANSONE I BALADE br.10(drugi deo)
Kad god došla,dobro došla-Našoj ljubavi je kraj(O.Dragojević)Dobro jutro(Riblja Čorba)
Ulična svetiljka-Dunavom još,šibaju vetrovi(Yu grupa)Deni(COD) Skitnica(J.Zlokić)Sve smo mogli mi(J.Stojaković)Zagreljeni(Frano Lasić)Da li znaš da te volim(Dado Topić)

+HITOVI ZABAVNE MUZIKE br.11
Kad dođe oktobar-Ostavi suze za kraj-Nek,nebo nam sudi-Volio bi da te ne volim-Otkud ti ko sudbina-Prsten i zlatni lanac-Strah me da te volim(Hari Mata Hari)Sviđa mi se ova stvar-To mi radi-Ima nešto od srca do srca(Crvena jabuka).

+HITOVI ZABAVNE MUZIKE br.12
Sinoć sam pola kafane popio-Laku noć svirači-Žuta ruža-Oprosti mi što te volim(Bebek)
Đurđevdan-Ako ima Boga(Bijelo dugme)Stvari lagane(Tuti fruti)Jači smo od sudbine-Ne vjerujem tvojim usnama(Boris Novković)Moja je pjesma lagana(Parni valjak)

+HITOVI ZABAVNE MUZIKE br.13
Mjesečina-Nešto lijepo treba da se desi-Bosnom behar probeharao-Sa mojih usana-Pala magla-Harmonika-Učini mi pravu stvar(Merlin) Svi moji drumovi –Na more dođite-Spavaj mi,spavaj(Hari Mata Hari)

+HITOVI ZDRAVKA ĆOLIĆA br.14(treći deo)
Kad bi moja bila-Jasmina-Trinaest dana-Čini mi se grmi-Jako,slabo srce zavodiš-Šta te briga šta ja radim-Tabakera-Stanica Podlugovi-Ružo,Ruška-Ljubav je samo reč.

HITOVI ZABAVNE MUZIKE br.15
Molila sam anđele Ovaj grad(Ana Stanić)Uzmi me(Maja Nikolić) Sanjam te još(Zorana)Ženi nam se Vukota(Zabranjeno pušenje)Samo jednu noć(Luna) Samo jednom nije dovoljno(Fokus)
Sviđa mi se on(Ksenija Pajčin)
Ja činim sve(Tanja Banjanin)Majsko sunce(Zdravko Čolić)

HITOVI OLIVERA DRAGOJEVIĆA br.16(drugi deo)
Nedostaješ mi ti-Cesarica-Majko da li znaš-Dobro jutro tugo-Dva put san umra-U ljubavi vjere nemam-Neka se drugi raduju-Zbogom ljubavi-Ako izgubim tebe-Žuto lišće ljubavi.[/color]

+HITOVI ZABAVNE MUZIKE br.17
Nekako s proljeća-Noćas zvijezde padaće(Crvena jabuka)Piši mi-Suze biserne(Magazin)Bolje biti pijan nego star(Plavi orkestar)Oka tvoja dva(Valentino) Igra rok&roll cela Jugoslavija
(El.orgazam)O Ana(Srebrna krila)Negde izvan planeta(Slađana Milošević&Adolf Topić)
Ti si mi takva suđena)Zdravko Čolić)

+HITOVI ZABAVNE MUZIKE br.18
Stižu me sjećanja(Crvena jabuka)Ginem-Vezati ću sjećanja-Idi i ne budi ljudi-Ti si meni sve(Magazin)Daleko(B.Novković)Ako su to bile samo laži(Plavi orkestar)Ne lomi me-Upomoć(Hari Mata Hari) To(doris Dragović)

+HITOVI ZABAVNE MUZIKE br.19
Zeleno-Nebo zna (Luna)Zagrli(Gordana Tržan)Varaj,varaj varalice(AlkaVujica)Odlazim
(Plavi orkestar)Dao sam ti dušu(Alen Slavica) Žao mi je,žao(Fanky G.)Plavi slon(Twins)
Pijem vino(Koktel bend) Smijehom strah pokrijem(Merlin)

+HITOVI ZABAVNE MUZIKE br.20
Minus i plus(Magazin)Evo ima godina(Makadam i Tifa)Stoperka-Dostana-Ako je bog
(Gordana Tržan)Samoodbrana(Romana)Sve je laž(Dino Merlin)Utorak(Petar Grašo)
Ljubice-Kreni(Leo)

+HITOVI ZABAVNE MUZIKE br.21
Okano(Zdravko Čolić)Švicarska(Merlin)Ostani(Petar Grašo)Grkinja(Miki Jevremović)
Ostala si uvijek ista(Mišo Kovač)Zora je (Neda Ukraden) Trešnje bijele(Knez)Ove noćiJedna žena mirno spava(Zlatko Pejaković)Oči crne,oči lažne(Elvira Voća)

+HITOVI  ZABAVNE MUZIKE br.22
I gdje god bio(Neda Ukraden) Vreteno-Šta će meni više od toga(Željko Joksimović)Za drugog su dunje žute(Prljavo kazalište) 1200 milja(G.Tržan i T.Proeski) A u međuvremenu(O.K. Bend)Zbogom ljubavi(Vlada Georgijev)Crno pa se ne vidi(Leontina)
Kao domine(Hari Mata Hari)Ovako ne mogu dalje(Danijela i Kemal Monteno)

+HITOVI  ZABAVNE MUZIKE br.23
Tako je plakala Isidora(Rade Vučković)Čekala je majka sina svoga(Mahir Paloš)Zlatna ribica(Seid Memić-Vajta)Ako jednom vidiš Mariju(Miki Jevremović)Obriši suze draga(Boba Stefanović)Još i danas teku suze jedne žene(Mišo Kovač)Napiši jednu ljubavnu(Kemal Monteno)Počnimo ljubav ispočetka(Beti Đorđević)Potraži me u predgrađu(Meri Cetinić)
Golubica sa Baščaršije(Hari Varešanović & ¨Sedam šuma¨)

HITOVI  ZABAVNE MUZIKE br.24
Pjesma galebova(Magazin)Negativ(Tijana Dapčević)Neka ti oči sevaju ko varnice-Volim plavo-Zaboravljaš(Željko Joksimović)Korak do dna-Samo da preživim pogled tvoj-Meta za zaborav-Kad kažem ne(Gordana Tržan)Izgubi srce(Koktel bend)

HITOVI  ZABAVNE MUZIKE br.25
Milo moje(Bisera Velentalić)O mladosti(Arsen Dedić)Nije htjela(Kemal Monteno)Plavuša
(Kićo Slabinac)
Što te nema(Jadranka Stojaković)Progone me tvoje oči(Zdravko Čolić)
Zvižduk u osam(Đorđe Marijanović)Ja ne pijem(Hari Varešanović)Ne veruj(Legende)

+HITOVI ZABAVNE  MUZIKE br.26
Andjele(V.Georgijev)Čija si(Toše Proeski) 9000(Ž.Samardžić)Navodno(Ivana Banfić i Hari
Varešanović)Uzalud se budim(Emina Jahović)Tebi je lako-Više te nema(Bojan Marović)
Oko mene lete svi(O.K.Bend)Kad bi bio blizu(Magazin)Ovjeren(Romana)


STARI HITOVI  ZABAVNE MUZIKE br.27
Odiseja(Leo Martin) Kažu mi da još si uvjek sama(Boba Stefanović)Dušo moja-Što sam ti skrivio živote moj(Kemal Monteno)Proplakat će zora(Mišo Kovač)Četri stađuna(Meri Cetinić)Samo jednom se ljubi(Ivo Robić)A još te volim-Za dobra stara vremena(Novi fosili)
Nemoj da brigaš(iz filma  Balkan expres)


+HITOVI ZABAVNE  MUZIKE br.28
Lane moje(Željko Joksimović)Ao nono bjela-Moja draga(Zdravko Čolić)Ženo bez imena
(Vlado Georgijev)Ej da mi je(Sandi)Hocu da te gledam(Ana Nikolić)Skini tu haljinu-Kada
zaspiš-Kupi me(Amadeus bend)Grmi ,seva(Koktel bend)

STARI HITOVI  ZABAVNE MUZIKE br.29
Dođi u pet do pet(Ambasadori)Zakuni se ljubavi(Srebrna krila)Devojko mala(Idoli)
Ipak poželim neko pismo-Danas otvaram oč i(Bijelo dugme) Ma,kog me boga za tebe pitaju
Mi plešemo(Prljavo kazalište)Ko će da mi sudi-Kučko nevjerna-Malo je od mene ostalo
(Željko Bebek)

HITOVI ZABAVNE  MUZIKE br.30
Svetlo koje tražim(Ivana Jordan) Haljina(Gordana Tržan)Ljubavnik(Ž.Samardžić)
Slatko,ljuto,kiselo(Magazin)Ti si mene(Nina Badrić i Merlin)Zemlja mojih snova(Tijana Dapčević)Za šaku obmane(Dado Glišić)Ko opijum(Aleksandra Perović)Ona i ja(Amadeus bend)Bol do ludila(Marija Šerifović)

HITOVI ZABAVNE  MUZIKE br.31
Nikotin-Ponovo-Poludim li u dvadeset pet-Ko je ona devojka(Nataša Bekvalac)Sve je isto samo njega nema-Ona to zna(Tijana Dapčević)Nisam ista ko pre(Cveta) Mesec dana(Amadeus bend)Minđuše (Koktel bend)
You are my number one(Helena Papriozu-instrumental,pobednik Evrovizije 2005)

STARI HITOVI ZABAVNE  MUZIKE br.32
Cijelu noć su meni svirali-Danas je tvoj dan(Kemal Momteno)Gdje ste sada prijatelji moji
(Parni valjak)Pjesma za malu pticu(Alen i Bijelo dugme)Meni se ne spava(Tifa i Bijelo Dugme

Odlazi cirkus-Život je more-Oprosti mi Katrin-Prva ljubav(Balašević)Jasmina(Senad od Bosne.

HITOVI ZABAVNE MUZIKE br.33
Mišel-Zovi me-Ne treba ti neko kao ja-Ima nešto u tom što me nećeš-Mila moja-Lud i ponosan (Željko Joksimović)Ludi letnji ples(Flamingosi)Korak do dna(Saša Kovačević)Vilo(Ognjen Radivojević)Maler(Bla,bla bend)

MOMČILO BAJAGIĆ-BAJAGA br.34
Kap po kap-Fanky,taxi-Bademi i so-Pod jasenom-Ima svet kraja dva-Lepa Janja,ribareva kći-Da li da odem ili ne-Zmaj od Noćaja-Ala-Šou počinje u ponoć.

HITOVI ZABAVNE  MUZIKE br. 35
Štikla(Severina)Crna vatrena(Amadeus bend)Spisak razloga(Van Gog) Mojne mala(Ana Kokić)Svaka žena luda je(KsenijaMijatov)Slatka ko bombona(Hari Mata Hari)Želim ti sve najbolje(GaraviSokak)Kad jesen zamuti(Hari Mata Hari)/Yesterday(instrumental)

HITOVI ZABAVNE MUZIKE br.36
Skini mi se bona sa mog telefona (Valentino) Znali su svi (Mišo Kovač) Tako mi nedostaješ (Vesna Pisarević) Jedan al vredan (Tropico band) Izgledala je malo čudno (Regina) 100% (Amadeus bend) Pogledi u tami (Sergej Ćetković) Povedi me (Marija Šerifović) Dečko mi je umoran (Ksenija Pajčin) Nisam anđeo (Zana)

HITOVI ZABAVNE MUZIKE br.37
Još i danas zamiriši trešnja(T.Proeski) Stani mi na crtu(Zeljko Samardžić) Oči boje srne- Uzmi me (Crvena jabuka) Ja te Mićo ne volim (Valentino) Jedina si vredela (Saša Kovačević) A kada padne noć (Riblja Čorba) Nikome ni reč (Dženan Lončarević) Devojka (Željko Joksimović)

RIBLJA ČORBA br.39
Tamna je noć – Ovde ljubav ne stanuje - Kad sam išao u Pančevo - Poslednja pesma o tebi – Kad hodaš – Radiću šta god hoću – Evo ti za taksi – Ostaću slobodan - Dva dinara druže- Anđele

_________________
Vrlo je tesko znati sve ne znati nista jos je teze
Nazad na vrh Ići dole
http://ansamblsik.gooforum.com/
 
Atelje Terca-zabavne
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Atelje Terca
» Note koje ste trazili

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
NOTNI ZAPISI :: Notni zapisi - Forum :: Notni zapisi-EX YU muzike :: Trampa-Razmena notnih zapisa-
Skoči na: