NOTNI ZAPISI
NOTNI ZAPISI
NOTNI ZAPISI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
NOTNI ZAPISI

NOTNI ZAPISI
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga
Similar topics
Zadnje teme
» Trazim note pesme
Opis teme pitanja i predlozi EmptyUto Apr 23, 2024 10:04 pm od Skypi

» milanm - notni zapisi
Opis teme pitanja i predlozi EmptySre Mar 20, 2024 12:47 pm od milanm

» http://notko.ba
Opis teme pitanja i predlozi EmptyPon Feb 26, 2024 8:13 pm od Skypi

» Trazim note od Narodnih kola i Instrumentala
Opis teme pitanja i predlozi EmptySre Feb 07, 2024 1:41 pm od Djoleat

» Trazim note -Pesme za decu
Opis teme pitanja i predlozi EmptyUto Feb 06, 2024 10:15 pm od Djoleat

» Notni zapisi Foršpilko
Opis teme pitanja i predlozi EmptyČet Jan 18, 2024 9:23 am od Skypi

» Obavestenje
Opis teme pitanja i predlozi EmptyPon Jan 01, 2024 6:27 am od Skypi

» Pocetnik
Opis teme pitanja i predlozi EmptyPon Nov 20, 2023 11:40 am od Sajac

» Sevdalinke
Opis teme pitanja i predlozi EmptyPet Nov 17, 2023 8:50 pm od Skypi

Navigacija
 Portal
 Indeks
 Lista članova
 Profil
 FAQ - Često Postavljana Pitanja
 Traži

 

 Opis teme pitanja i predlozi

Ići dole 
+7
Stevanbas
nac
mamula
hobista
hrmnk
Log Out
Skypi
11 posters
AutorPoruka
Skypi
Admin
Skypi


Broj poruka : 4788
Datum upisa : 10.02.2009
Godina : 63
Lokacija : Kućerak u Sremu

Opis teme pitanja i predlozi Empty
PočaljiNaslov: Opis teme pitanja i predlozi   Opis teme pitanja i predlozi EmptyPet Okt 02, 2009 8:27 am

Ovde možemo razjasniti nejasnoce o radu foruma i uputiti
pitanja i predloge za bolji i jednostavniji rad i sardnju.
Nazad na vrh Ići dole
http://ansamblsik.gooforum.com/
Log Out




Broj poruka : 20
Datum upisa : 02.01.2010

Opis teme pitanja i predlozi Empty
PočaljiNaslov: Re: Opis teme pitanja i predlozi   Opis teme pitanja i predlozi EmptySre Feb 10, 2010 2:00 am

zašto mi je na nekim temama zadnji post na prvoj stranici a na nekim na zadnjoj stranici?
Nazad na vrh Ići dole
hrmnk
Vredan clan
Vredan clan
hrmnk


Broj poruka : 244
Datum upisa : 18.02.2009
Godina : 61
Lokacija : Zagreb

Opis teme pitanja i predlozi Empty
PočaljiNaslov: Re: Opis teme pitanja i predlozi   Opis teme pitanja i predlozi EmptySre Feb 10, 2010 1:29 pm

Pridružujem se pitanju i jedno potpitanje. Može li se forum složiti na način da kod otvaranja odmah pokaže najnovije postove. tj da se otvara po zadnjem postu

Pozdrav Skypi iz snjegom zametenog Zagreba
Nazad na vrh Ići dole
Skypi
Admin
Skypi


Broj poruka : 4788
Datum upisa : 10.02.2009
Godina : 63
Lokacija : Kućerak u Sremu

Opis teme pitanja i predlozi Empty
PočaljiNaslov: Re: Opis teme pitanja i predlozi   Opis teme pitanja i predlozi EmptySre Feb 10, 2010 2:35 pm

Pozdrav
Negde je podeseno negde nije.Znam da je bez veze da je
raznoliko i gledacu da ispravim sto pre da novi post bude prikazan
kad klik na temu ili broj jedan.I meni tako odgovara.
I Srem nije bolji sto se snega tice.Zavejan je put za salas moj.

_________________
Vrlo je tesko znati sve ne znati nista jos je teze
Nazad na vrh Ići dole
http://ansamblsik.gooforum.com/
hobista




Broj poruka : 2
Datum upisa : 06.03.2010

Opis teme pitanja i predlozi Empty
PočaljiNaslov: Re: Opis teme pitanja i predlozi   Opis teme pitanja i predlozi EmptySub Mar 06, 2010 2:38 pm

Pitao bih iskusne muzičare (naručito harmonikaše) koja je to starosna granica (ako uopšte postoji) da se započne svirati ovaj instrument?
Nazad na vrh Ići dole
mamula




Broj poruka : 23
Datum upisa : 04.04.2009

Opis teme pitanja i predlozi Empty
PočaljiNaslov: Re: Opis teme pitanja i predlozi   Opis teme pitanja i predlozi EmptySub Mar 06, 2010 8:51 pm

hobista ::
Pitao bih iskusne muzičare (naručito harmonikaše) koja je to starosna granica (ako uopšte postoji) da se započne svirati ovaj instrument?
hobista, najbolje vrijeme da bi čovjek počeo ozbiljnije da svira je do 10 godine ali ni do 20-te nije kasno, već poslije toga ne treba očekivati neke vrhunske rezultate.
Sve je individualno, tako da bi sa dosta truda mogao da postigneš određene rezultate i u kasnijim godinama.
Ja znam momka koji je počeo sa 23-24 godine, sad radi profesionalno. Nikad nije tehnički potigao neki nivo ali radi posao.
Najvažnija je volja i vježbanje, a rezultati sigurno neće izostati. study
Nazad na vrh Ići dole
Skypi
Admin
Skypi


Broj poruka : 4788
Datum upisa : 10.02.2009
Godina : 63
Lokacija : Kućerak u Sremu

Opis teme pitanja i predlozi Empty
PočaljiNaslov: Re: Opis teme pitanja i predlozi   Opis teme pitanja i predlozi EmptySub Mar 10, 2012 9:48 pm

Mozes ::
Listen, when I clicked to show my tongue, the site is not all translated, even on the topic is not translated. What should you do? Neutral

Ako neko moze pomoci oko ovoga
Kolega Mozes zeli da izvrsi translate na
Ruski alo koliko razumem ne uspeva mu.

_________________
Vrlo je tesko znati sve ne znati nista jos je teze
Nazad na vrh Ići dole
http://ansamblsik.gooforum.com/
Skypi
Admin
Skypi


Broj poruka : 4788
Datum upisa : 10.02.2009
Godina : 63
Lokacija : Kućerak u Sremu

Opis teme pitanja i predlozi Empty
PočaljiNaslov: Re: Opis teme pitanja i predlozi   Opis teme pitanja i predlozi EmptySub Mar 10, 2012 10:17 pm

Very Happy Moze pomocu google toolbar.
Svaki put kad se udje u neku temu mora se kliknuti translate
i Boga mi prevede.E sad kako je preveo to ne znam.

_________________
Vrlo je tesko znati sve ne znati nista jos je teze
Nazad na vrh Ići dole
http://ansamblsik.gooforum.com/
nac




Broj poruka : 2
Datum upisa : 22.10.2011

Opis teme pitanja i predlozi Empty
PočaljiNaslov: Re: Opis teme pitanja i predlozi   Opis teme pitanja i predlozi EmptyČet Mar 15, 2012 7:20 pm

Poštovani ljubitelji nota stvarno ste super i puno vam zahvaljujem na velikom trudu naporu i vremenu uloženom u ovaj forum.Ja nisam neki veliki muzičar nego sviruckam tu itamo kad ulovim malo vremena.Posebno zahvaljujem gospodinu Hungaryu i Skypiu a i ostalima, imam jednu molbicu ak mi se može neko javiti iz Zagreba ko ima vremena i znanja da skenira i postavi na forum note koje posjedujem pa da i ja nešto doprinesem ovom forumu.
Nazad na vrh Ići dole
Stevanbas




Broj poruka : 1
Datum upisa : 20.11.2012

Opis teme pitanja i predlozi Empty
PočaljiNaslov: Re: Opis teme pitanja i predlozi   Opis teme pitanja i predlozi EmptyUto Nov 20, 2012 2:53 am

Zdravo! Imam Korg PA50 SD i zanima me kako mogu da sa fajlova uklonim gitare i da tako memorisem fajl? Kako bi moj gitarista mogao da svira deonice. Hvala unapred!!!
Nazad na vrh Ići dole
pkpcbn

pkpcbn


Broj poruka : 425
Datum upisa : 26.07.2011

Opis teme pitanja i predlozi Empty
PočaljiNaslov: Re: Opis teme pitanja i predlozi   Opis teme pitanja i predlozi EmptyUto Nov 20, 2012 10:28 pm

Stevanbas ::
Zdravo! Imam Korg PA50 SD i zanima me kako mogu da sa fajlova uklonim gitare i da tako memorisem fajl? Kako bi moj gitarista mogao da svira deonice. Hvala unapred!!!

mozda ti necu dati 100 % ispravan odgovor ali evo da probam, neka me kolege isprave ako grijesim. Pretpostavljam da se radi o midi fajlovima koje ubacujes u PA50SD.
Svaki midi fajl, koliko ja znam, se sastoji od kanala, recimo 8 ili 16. Na kanalu 1 su uvijek bubnjevi, ako me sjecanje ne vara. Znaci treba da nadjes na kojem kanalu je snimljena gitara i da je iskljucis ili potpuno potisas. Kako se to radi, trebalo bi da stoji u uputstvu za PA50SD. Onda memorises isti midi fajl bez gitare na neku novu "lokaciju", tipicno se to zove USER ovo ili USER ono, i na kraju memorises na SD karticu. Ista je procedura ako midi fajl obradis / modificiras u nekom kompjuterskom programu kao npr. ovome: www.mymusictools.com/articles/how-do-i-edit-midi-files.htm

Eto probaj pa nam se ponovo javi !
Nazad na vrh Ići dole
anonymus_1




Broj poruka : 22
Datum upisa : 07.02.2012

Opis teme pitanja i predlozi Empty
PočaljiNaslov: Re: Opis teme pitanja i predlozi   Opis teme pitanja i predlozi EmptyČet Nov 22, 2012 12:22 am

Evo imam jedno pitanje pa ako mi može netko pomoći,savjetovati me bio bih mu zahvalan.
Ovako,išao sam u glazbenu školu 6 godina,znači osnovu znam i lijevu i desnu ruku,dvoglasno svirati al muče me trileri jer to i je bit pjesme i sviranja a to neznam ni jednoglasno ni dvoglasno pa ako netko zna kako to učiti,neki video ili nešto da mi objasni bio bi mu zahvalan.
Hvala
Nazad na vrh Ići dole
pkpcbn

pkpcbn


Broj poruka : 425
Datum upisa : 26.07.2011

Opis teme pitanja i predlozi Empty
PočaljiNaslov: Re: Opis teme pitanja i predlozi   Opis teme pitanja i predlozi EmptyČet Nov 22, 2012 2:13 am

anonymus_1 ::
Evo imam jedno pitanje pa ako mi može netko pomoći,savjetovati me bio bih mu zahvalan.
Ovako,išao sam u glazbenu školu 6 godina,znači osnovu znam i lijevu i desnu ruku,dvoglasno svirati al muče me trileri jer to i je bit pjesme i sviranja a to neznam ni jednoglasno ni dvoglasno pa ako netko zna kako to učiti,neki video ili nešto da mi objasni bio bi mu zahvalan.
Hvala

Ne kazes da li si harmonikas ili klavijaturista ili mozda nesto trece Smile Najbolje ti je da ti pokaze uzivo neko ko dobro svira jedan od ta 2 instrumenta (ili oba). Mozda da platis ali zato bi odmah trebao dobiti ono sto trazis. Po pisanju vidim da si (mozda) u Hrvatskoj pa evo ti jedan video jednom profesionalca u ZG - ima i broj mobilnog tel. :
www.youtube.com/watch?v=dlMPDlBBmu0
Nazad na vrh Ići dole
dejo14




Broj poruka : 32
Datum upisa : 02.02.2011

Opis teme pitanja i predlozi Empty
PočaljiNaslov: Re: Opis teme pitanja i predlozi   Opis teme pitanja i predlozi EmptyNed Jun 09, 2013 11:58 pm

Imam jedno pitanje i nadam se da cu dobit odg..svirao sam harmoniku i odjenom mi je zastekao ton..tj. stalno se cuje..neznam sta da napravim..tipka nije uglavljena ..možda se ko susretao s tim pa da mi pomogne Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Nidza B




Broj poruka : 51
Datum upisa : 22.08.2011

Opis teme pitanja i predlozi Empty
PočaljiNaslov: Re: Opis teme pitanja i predlozi   Opis teme pitanja i predlozi EmptyUto Jun 11, 2013 4:55 am

Verovatno ti se odlepila kozica na plocici gde je perce-pisak.
5 min. posla. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Opis teme pitanja i predlozi Empty
PočaljiNaslov: Re: Opis teme pitanja i predlozi   Opis teme pitanja i predlozi Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Opis teme pitanja i predlozi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Opis foruma
» jos pitanja

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
NOTNI ZAPISI :: Notni zapisi - Forum :: Izdvojeno kao suvisno :: Suvisne i zastarele teme-
Skoči na: