NOTNI ZAPISI
NOTNI ZAPISI
NOTNI ZAPISI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
NOTNI ZAPISI

NOTNI ZAPISI
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga
Similar topics
Zadnje teme
» milanm - notni zapisi
Komentari 6 EmptySre Mar 20, 2024 12:47 pm od milanm

» Trazim note pesme
Komentari 6 EmptyUto Mar 12, 2024 1:58 pm od Skypi

» http://notko.ba
Komentari 6 EmptyPon Feb 26, 2024 8:13 pm od Skypi

» Trazim note od Narodnih kola i Instrumentala
Komentari 6 EmptySre Feb 07, 2024 1:41 pm od Djoleat

» Trazim note -Pesme za decu
Komentari 6 EmptyUto Feb 06, 2024 10:15 pm od Djoleat

» Notni zapisi Foršpilko
Komentari 6 EmptyČet Jan 18, 2024 9:23 am od Skypi

» Obavestenje
Komentari 6 EmptyPon Jan 01, 2024 6:27 am od Skypi

» Pocetnik
Komentari 6 EmptyPon Nov 20, 2023 11:40 am od Sajac

» Sevdalinke
Komentari 6 EmptyPet Nov 17, 2023 8:50 pm od Skypi

Navigacija
 Portal
 Indeks
 Lista članova
 Profil
 FAQ - Često Postavljana Pitanja
 Traži

 

 Komentari 6

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




Komentari 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari 6   Komentari 6 EmptyPet Apr 05, 2013 5:30 pm

enverr ::
vedfilipovic ::
Tražim note od pjesme DA SAM ČESTO TRIJEZAN, ako ima tko bio bi zahvalan??


Da sam često trijezan Cappuccino http://www.sendspace.com/file/iasole

Pozz...

Hvala na CRO materijalu.Inače pripazi malo jer je tekst ijekavica
pa da se ne mora ispravljat.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Komentari 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari 6   Komentari 6 EmptyPet Apr 05, 2013 6:36 pm



mihaeld

Hej lutkice Slavonija Band /Foršpil/ http://www.sendspace.com/file/h0qvxp


Pozz...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Komentari 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari 6   Komentari 6 EmptyPet Apr 05, 2013 7:03 pm

enverr ::


mihaeld

Hej lutkice Slavonija Band /Foršpil/ http://www.sendspace.com/file/h0qvxp


Pozz...

Hvala na CRO materijalu ali ovo već imamo cilu od tebe.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Komentari 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari 6   Komentari 6 EmptyPet Apr 05, 2013 7:06 pm

Skypi ::
mihaeld ::
SLAVONIA BEND : -ej lutkice ; jedan čovjek jedna žena

Nema nota od Slavonia band

Skypi imamo baš ovu pismu od Slavonija band-a Ej lutkice.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Komentari 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari 6   Komentari 6 EmptyPet Apr 05, 2013 7:37 pm






Hvala na CRO materijalu ali ovo već imamo cilu od tebe.[/quote]
Ja taman pomislio dazamolim Skypija da,izbrise temu "Komentari"a ti opet staru pjesmu "Zapoće"
Kolega Hungary.drago mi je da imasš ,a što se mene tiče sa notnim zapisom Fospila ,koji sam postavijo.nebi bilo loše da ga "ISPRINTAŠ"pa ga iskoristi kao "jednokratnu upotrebu"pa ce bar biti od neke koristi(Samo moras voditi racuna koju vrstu papira koristiš za printanje) Very Happy
Ovo sto sam gore naveo vijeruj sto bi Bijelo dugme reklo"Nije ljubomora"(ti si naveo u jednom nedavnom komentaru)

Pozz.....
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Komentari 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari 6   Komentari 6 EmptyPet Apr 05, 2013 7:57 pm

enverr ::





Hvala na CRO materijalu ali ovo već imamo cilu od tebe.
Ja taman pomislio dazamolim Skypija da,izbrise temu "Komentari"a ti opet staru pjesmu "Zapoće"
Kolega Hungary.drago mi je da imasš ,a što se mene tiče sa notnim zapisom Fospila ,koji sam postavijo.nebi bilo loše da ga "ISPRINTAŠ"pa ga iskoristi kao "jednokratnu upotrebu"pa ce bar biti od neke koristi(Samo moras voditi racuna koju vrstu papira koristiš za printanje) Very Happy
Ovo sto sam gore naveo vijeruj sto bi Bijelo dugme reklo"Nije ljubomora"(ti si naveo u jednom nedavnom komentaru)

Pozz.....[/quote]

Ne znam što ti sad smeta.Napisa sam da je imamo svi jer si to postavija ranije cilu pismu.Nemoj odgovarat u jednini jer to mnogi imaju pa onda napiši neka svi iskopiraju i neka paze koju vrstu papira koriste.Jako neukusno ali to je od tebe namjenjeno svima koji imaju tvoj rad.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Komentari 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari 6   Komentari 6 EmptyPet Apr 05, 2013 8:08 pm

Evo ja ne znam ko je ovo pisa
http://www.ziddu.com/download/21954869/Hejlutkice-notetxtSlavonijaband.pdf.html
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Komentari 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari 6   Komentari 6 EmptyPet Apr 05, 2013 8:25 pm

Hungary ::
Evo ja ne znam ko je ovo pisa
http://www.ziddu.com/download/21954869/Hejlutkice-notetxtSlavonijaband.pdf.html

Kolega Hungary(Pokusat cu da citiram tebe"šta se ti javljas tebi se nisam ni obracao".To je za "jednokratnu upotrebu"
Ja bi bar pogledao oba rada i uporedio jer,kad sam pisao rad u cijelini ,nisam toliko vodio racuna o tacnosti nego cisto da "koristi kao pomoc pri skidanju kompozicije"a kada radim po "narudbi zapise tezim da sto korektnije zapisem pijesmu ,Ako ti ni9je tesko uporedi ovaj danasnji fospil sa kompletnim zapisom koji si mi poslao za Download,pa ces vidjet da ima razlike u harmoniji na kraju fospila u odnosu na prijasni pa velim "kad je vec detaljnijii"Tačniji"da posaljem.

P,S.Meni nije jasno samo da "uopste ne pogledas"neki zapis,ali vjeruju mi ja bilo koji zapis koji ne posijedujem kada neko postavi napr.Tvoj dok si postavljao ili Skypijev ili Bilo ciji od ostalih clanova koji postave.a meni nije bio dostupan,ako mi se svidi ostavim u svoju nazovimo"arhivicu"sto bi se reklo9 m"Zlu netrebalo"
Ovo ti pisem iz razloga na poruku koju si poslao Skypiju i zahvalio na notnim zapisima Mađarske himne.i neke pijesme.Kolega Hungari ,moras imati u vidu da su na forumu vecinom,clanovi "Muzicki" pismeni ,da nisu sto bi bili i posijecivali Forum,samo je razlika izmedu (Mene.Tebe.Skypija,Olivera Vergasd,Milan,Vaske,,,,,itd.nek me izvinu oni koje nisam naveo ,koliko imaju"Entuzijazma"za zapisivanje,i da li im to stvara "neko nazovimo "Zadovoljstvo)

Poz..

P.S.Ubuduce ću izgleda morati voditi racuna da li je to zapis pijesme CRO(tvoj zargon)da ni ukom slucaju ne zapisujem niti postavljam valjda ću tada biti"posteden"tvojih replika.

Pozz...


Poslednji izmenio enverr dana Pet Apr 05, 2013 8:53 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Komentari 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari 6   Komentari 6 EmptyPet Apr 05, 2013 8:52 pm

enverr ::
Hungary ::
Evo ja ne znam ko je ovo pisa
http://www.ziddu.com/download/21954869/Hejlutkice-notetxtSlavonijaband.pdf.html

Kolega Hungary i ostali članovi
Ja bi bar pogledao oba rada i uporedio jer,kad sam pisao rad u cijelini ,nisam toliko vodio racuna o tacnosti nego cisto da "koristi kao pomoc pri skidanju kompozicije"a kada radim po "narudbi zapise tezim da sto korektnije zapisem pijesmu ,Ako ti ni9je tesko uporedi ovaj danasnji fospil sa kompletnim zapisom koji si mi poslao za Download,pa ces vidjet da ima razlike u harmoniji na kraju fospila u odnosu na prijasni pa velim "kad je vec detaljnijii"Tačniji"da posaljem.

P,S.Meni nije jasno samo da "uopste ne pogledas"neki zapis,ali vjeruju mi ja bilo koji zapis koji ne posijedujem kada neko postavi napr.Tvoj dok si postavljao ili Skypijev ili Bilo ciji od ostalih clanova koji postave.a meni nije bio dostupan,ako mi se svidi ostavim u svoju nazovimo"arhivicu"sto bi se reklo9 m"Zlu netrebalo"

P.S.Ubuduce ću izgleda morati voditi racuna da li je to zapis pijesme CRO(tvoj zargon)da ni ukom slucaju ne zapisujem niti postavljam valjda ću tada biti"posteden"tvojih replika.

Pozz...

Nije to moj žargon nego je to kratica za CROATIA.Hoćeš li ti postavljat CRO pisme ili ne to ja ne odlučujem.Ti napiši javno da nećeš pisat CRO pisme.Pisat će Skypi ili neko drugi.Druga solucija ti je već san ti reka šalji privatno i problem riješen.Jedna mala digresija vidim par puta si pokuša pisat ijekavicon pa si faliva(nije pijesma nego je pjesma) nije fospil nego je foršpil.Kod mene je drugi slučaj kad si u Dalmaciji onda se puno miša ijekavica i ikavica.
PS.Ja tvoje radove uopće ne provjeravam jer im virujen znam ja da su oni točni za neki akord livo desno to nema veze je li točan.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Komentari 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari 6   Komentari 6 EmptyPet Apr 05, 2013 9:07 pm

Hungary ::

Druga solucija ti je već san ti reka šalji privatno i problem riješen.

Ama de reci mi iskreno zašto kolega Skypi nije poslao.tebi notne zapise koje si trazio u poruci PP, porukom,nego postavio na Forum,da i drugi clanovi ako ih interesuju zapisi mogu "Downloadati"

Sto se tice "Pravopisnih gresaka"kod nas u Bosni kažu"Od viska glava ne boli" Very Happy (Sem ako ti taj visak ne padne direktno na glavu, a posto mi je glava Bosanska i ne obracam paznju.) Very Happy

Pozdrav,odoh za poslom

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Komentari 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari 6   Komentari 6 EmptyPet Apr 05, 2013 9:28 pm

enverr ::
Hungary ::

Druga solucija ti je već san ti reka šalji privatno i problem riješen.

Ama de reci mi iskreno zašto kolega Skypi nije poslao.tebi notne zapise koje si trazio u poruci PP, porukom,nego postavio na Forum,da i drugi clanovi ako ih interesuju zapisi mogu "Downloadati"

Sto se tice "Pravopisnih gresaka"kod nas u Bosni kažu"Od viska glava ne boli" Very Happy (Sem ako ti taj visak ne padne direktno na glavu, a posto mi je glava Bosanska i ne obracam paznju.) Very Happy

Pozdrav,odoh za poslom


Skypi je meni posla privatno više nego što si ti postavija dosad.Ja sam materijal tražija za sebe a ne za članove foruma.
Mađarska himna sigurno nikog ne zanima a eto dogodi se da i ja nešto potražujem od nekog iako mogu sve zapisat ali san tija zborski zapis jer mi triba za raspisat jednoj udruzi.Drugo ja od Skypija mogu tražit i privatno i javno a kako će on poslat to je njegova stvar.
Moga je on to poslat i privatno i što to ima veze hoćeš li ti pisat CRO pisme.Piši Slovenske,Makedonske,Montenegro,BIH,Albanske,Mađarske,Srpske samo nemoj CRO opet će svi bit zadovoljni.Treće Skypija ne mišaj u ovo jer on može doć u moj dnevni boravak kad god zaželi a ti to Bogami ne možeš.
Nazad na vrh Ići dole
jaskoraul




Broj poruka : 56
Datum upisa : 29.01.2012

Komentari 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari 6   Komentari 6 EmptySub Apr 06, 2013 12:13 am

evo ako mogu i ja nesto napisati, vidim da se ovaj forum pretvorio u nesto sasvim drugo, i to samo zbog ljubomore. Koga briga sto tebi Hungary sto tebi Skypi moze doci u dnevni boravak kad god hoce, a Enver ne moze??? Meni mozete sva trojica doci u dnevni boravak, mozda bi se neke stvari i rascistile tako... Narocito se ovo odnosi na kolegu Envera, on je kod mene zasluzio da mu izrezem boravak iz kuce i da ga ponese cijelog sa sobom ako zeli Very Happy . Svaka cast i Skyipu i tebi Hungari, ali Enver zasjedne i zapise notni zapis za dzaba pocetnicima, jer zna da jos postoje dobri ljudi, koji ce kada budu u dobroj finansijskoj situaciji njemu to sve nadoknaditi... Lijep pozdrav svim ljudima dobrog srca Wink
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Komentari 6 Empty
PočaljiNaslov: Komentari 6   Komentari 6 EmptySub Apr 06, 2013 8:44 am

jaskoraul ::
evo ako mogu i ja nesto napisati, vidim da se ovaj forum pretvorio u nesto sasvim drugo, i to samo zbog ljubomore. Koga briga sto tebi Hungary sto tebi Skypi moze doci u dnevni boravak kad god hoce, a Enver ne moze??? Meni mozete sva trojica doci u dnevni boravak, mozda bi se neke stvari i rascistile tako... Narocito se ovo odnosi na kolegu Envera, on je kod mene zasluzio da mu izrezem boravak iz kuce i da ga ponese cijelog sa sobom ako zeli Very Happy . Svaka cast i Skyipu i tebi Hungari, ali Enver zasjedne i zapise notni zapis za dzaba pocetnicima, jer zna da jos postoje dobri ljudi, koji ce kada budu u dobroj finansijskoj situaciji njemu to sve nadoknaditi... Lijep pozdrav svim ljudima dobrog srca Wink

Evo jutros naj ranije da i tebi odgovorim i svima koji se budu javljali i falili me.Sve si u pravu ali ni ti ne bi moga doć mi u dnevni boravak.Slobodno pripiši svo imanje i ćaće i matere dotičnom.Eto on sjede i napiše ono što ti ne možeš odsvirati i to džaba.Ja sam pisa stojeći i sve sam naplatija.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Komentari 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari 6   Komentari 6 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Komentari 6
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Komentari 1
» Komentari
» Komentari 5

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
NOTNI ZAPISI :: Notni zapisi - Forum :: Izdvojeno kao suvisno :: Suvisne i zastarele teme-
Skoči na: