NOTNI ZAPISI
NOTNI ZAPISI
NOTNI ZAPISI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
NOTNI ZAPISI

NOTNI ZAPISI
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga
Zadnje teme
» milanm - notni zapisi
servis Dallape EmptySre Mar 20, 2024 12:47 pm od milanm

» Trazim note pesme
servis Dallape EmptyUto Mar 12, 2024 1:58 pm od Skypi

» http://notko.ba
servis Dallape EmptyPon Feb 26, 2024 8:13 pm od Skypi

» Trazim note od Narodnih kola i Instrumentala
servis Dallape EmptySre Feb 07, 2024 1:41 pm od Djoleat

» Trazim note -Pesme za decu
servis Dallape EmptyUto Feb 06, 2024 10:15 pm od Djoleat

» Notni zapisi Foršpilko
servis Dallape EmptyČet Jan 18, 2024 9:23 am od Skypi

» Obavestenje
servis Dallape EmptyPon Jan 01, 2024 6:27 am od Skypi

» Pocetnik
servis Dallape EmptyPon Nov 20, 2023 11:40 am od Sajac

» Sevdalinke
servis Dallape EmptyPet Nov 17, 2023 8:50 pm od Skypi

Navigacija
 Portal
 Indeks
 Lista članova
 Profil
 FAQ - Često Postavljana Pitanja
 Traži

 

 servis Dallape

Ići dole 
+3
Skypi
hrmnk
dallape1
7 posters
AutorPoruka
dallape1




Broj poruka : 17
Datum upisa : 10.08.2010

servis Dallape Empty
PočaljiNaslov: servis Dallape   servis Dallape EmptyČet Sep 02, 2010 7:30 pm

Postovani prijatelji!
Izvinjavam se sto otvaram novu temu ali mi je jako bitno.
U ponedeljak (6.9.10) vozim svoju harmoniku dallape u stradellu na servis u njezinu fabriku...
Pravit cu veliki servis...zanima me ako je itko radijo takav servis na bilo kojoj harmoniki i kolko to od prilike kosta??
zahvaljujem!
Nazad na vrh Ići dole
hrmnk
Vredan clan
Vredan clan
hrmnk


Broj poruka : 244
Datum upisa : 18.02.2009
Godina : 61
Lokacija : Zagreb

servis Dallape Empty
PočaljiNaslov: Re: servis Dallape   servis Dallape EmptyPet Sep 03, 2010 12:00 am

Koliko je meni poznato prvo ti naprave pregled tzv. reglažu i to ti naplate po satu rada + neki njihovi troškovi i tada ti kažu koliko košta servis. Ako se odlučiš na popravak kod njih onda ti nakon što je posao gotov odbiju ono što si platio za pregled. Ako nije neki veći kvar ili im sam kažeš što želiš onda nema naplačivanja pregleda, ali im moraš ostaviti polog koliko ono odrede.
Tako je barem prošao jedan moj poznanik. Na žalost nakon popravka nije ju podigao jer je bilo puno preskupo pa im je jednostavno ostavio harmoniku i uz nju ostao i bez 500 eura (2800 eura je bio kompletan servis uz odbijenih onih 500)
Nazad na vrh Ići dole
dallape1




Broj poruka : 17
Datum upisa : 10.08.2010

servis Dallape Empty
PočaljiNaslov: Re: servis Dallape   servis Dallape EmptySre Sep 22, 2010 6:57 pm

Hvala ti jarane. Moja je vec na servisu izaslo me je sve skupa 1600€....nije ni skupo sta ce mi sve napraviti....zadovoljan sam...hvala na pomoci!
Nazad na vrh Ići dole
Skypi
Admin
Skypi


Broj poruka : 4786
Datum upisa : 10.02.2009
Godina : 63
Lokacija : Kućerak u Sremu

servis Dallape Empty
PočaljiNaslov: Re: servis Dallape   servis Dallape EmptySre Sep 22, 2010 8:43 pm

Tema je konstruktivna i na pravom mestu.
Zelim da te harmonika dobro sluzi.
Pozdrav Very Happy

_________________
Vrlo je tesko znati sve ne znati nista jos je teze
Nazad na vrh Ići dole
http://ansamblsik.gooforum.com/
TBjole

TBjole


Broj poruka : 4
Datum upisa : 20.09.2010
Godina : 54
Lokacija : Nemacka,Trossingen

servis Dallape Empty
PočaljiNaslov: Re: servis Dallape   servis Dallape EmptyČet Sep 23, 2010 9:42 pm

dallape1 ::
Hvala ti jarane. Moja je vec na servisu izaslo me je sve skupa 1600€....nije ni skupo sta ce mi sve napraviti....zadovoljan sam...hvala na pomoci!

ako je kome potrebno imam jednog majstora koji radi vec dugog vremena sa harmonikama i kompletni servis radi za od prilike 1000 eura,to je za kompletni uredjaj ako cak treba i celluloida,ja sam vec nekoliko Harmonika kod njega popravijo i stavrno su uvek ko nove bile ako je nekome broj potreban neka mi se na pm javi,covjek je u Gornjem Milanovcu,is zna sta radi,mislim u danjasnje vrijeme nema niko novac za bacanje,a bitno je da je posle toga sve kako treba,covjek je isto muzikant i bavi se neki 30 godina sa Harmonikama.

poz TBjole
Nazad na vrh Ići dole
dallape1




Broj poruka : 17
Datum upisa : 10.08.2010

servis Dallape Empty
PočaljiNaslov: Re: servis Dallape   servis Dallape EmptyUto Nov 16, 2010 6:01 pm

Skypi ::
Tema je konstruktivna i na pravom mestu.
Zelim da te harmonika dobro sluzi.
Pozdrav Very Happy



Hvala prijatelju....harmoniku sam konacno dobio nazad i bogami super me sluzi...hvala vam na pomoci Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Racya

Racya


Broj poruka : 42
Datum upisa : 21.11.2010
Godina : 34

servis Dallape Empty
PočaljiNaslov: Re: servis Dallape   servis Dallape EmptyNed Dec 05, 2010 6:32 pm

A moze li mi neko reci sta znaci to "celluloida" i taj popravak sto kosta preko 1000 evra kakav je to popravak?

Ja sam dosad davao samo 200 evra da mi sredi nekoliko tonova koji se rastimaju tokom nekog vremena i nista vise.A moj drug za Guerrinijev nov meh je dao 210 evra sa montiranjem i sve ostalo samo je morao da saceka nekoliko dana da to bude gotovo

Dakle, ciscenje harmonike sa novim mehom ovde u Bosni (RS) je 410 evra pa me zanima kakav je to popravak preko 1000 evra, jel to menja sve zivo na harmonici?

p.s. za taj novac se moze naci neka polovna sumadinka ispravna Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
mamula




Broj poruka : 23
Datum upisa : 04.04.2009

servis Dallape Empty
PočaljiNaslov: Re: servis Dallape   servis Dallape EmptySub Jan 01, 2011 7:55 pm

Tek sam sada vidio temu. Jao šta se sve piše. Gađate se sa tim evrićima kao lišćem.
Prije svega da kažem da je glupost nositi u bilo koji italijanski servis, niti će ti bolje napraviti, niti jeftinije. Ima i ovdje dobrih majstora.
Kolega je pitao sta je celuloid, to je masa koja se nanosi na drvo sa vanjske strane (plastika).
Mislim da čićenje kompletne harmonike sa štimovanjem ispadne 400-500€. Pod čišćenjem podrazumijevam pranje svakog tona, a ne usisavanje sa usisivačem.
Za novi meh mislim da je cijena 250€.
Nazad na vrh Ići dole
dallape1




Broj poruka : 17
Datum upisa : 10.08.2010

servis Dallape Empty
PočaljiNaslov: Re: servis Dallape   servis Dallape EmptySub Jan 08, 2011 4:04 pm

Pozdrav!
Prijatelju mamula. Ne prepucavam se sa evrima ko listićima pošto jih nemam toliko Wink.
Nije mi bijo preskup servis za te pare sam dobio komplet nove tonove (ne čiščenje nego nove). Tako da sam zadovoljan, samo je šteta što se fabrika zatvara pa nece vise biti Dallapa.
Taško je naci pravog majstora kod nas a ima jih i nisu puno jeftiniji od fabrike. Za pravu harmoniku i pravo napravljenu nije nista skupo Very Happy.
Pozdrav Wink
Nazad na vrh Ići dole
mamula




Broj poruka : 23
Datum upisa : 04.04.2009

servis Dallape Empty
PočaljiNaslov: Re: servis Dallape   servis Dallape EmptySub Jan 08, 2011 11:02 pm

Nema ljutnje Laughing , vidi nisam shvatio da je to sa novim tonovima. To onda mijenja komplet sliku. Ako te interesuju majstori, reci gdje se nalazis pa cu ti preporuciti po meni najboljeg.
Nazad na vrh Ići dole
dallape1




Broj poruka : 17
Datum upisa : 10.08.2010

servis Dallape Empty
PočaljiNaslov: Re: servis Dallape   servis Dallape EmptyNed Jan 09, 2011 1:20 pm

ma nikakve ljutnje sa moje strane nije ni bilo...taman posla. Drago mi je da postoje ovakvi forumi da se mogu izmjeniti iskustva i misljenja. Ja sam prijatelju iz Kopra (Slovenija). Iskreno da ti kazem u Sloveniji neznam ni jednog dobrog majstora, možda jih ima ali jos jih neznam. Ako znas kojeg slobodno preporuci.
Pozdrav jarane. Wink
Nazad na vrh Ići dole
mamula




Broj poruka : 23
Datum upisa : 04.04.2009

servis Dallape Empty
PočaljiNaslov: Re: servis Dallape   servis Dallape EmptyNed Jan 09, 2011 7:09 pm

Vidi, tebi je sve jedno odatle. Preporucio bi ti Kira iz Skoplja, extra je majstor i covjek.
Pravo da ti kazem ne znam za Hr ima li ikakvih majstora?! Imas i u BG i Nisu, al za mene je Kiro najbolji. Ja sam sad zapucao iz Herceg Novog do Skoplja da remontujem harmoniku.
Zavrsio mi je harmoniku prije 4-5 dana, extra je ispala. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
maduncle211




Broj poruka : 4
Datum upisa : 21.12.2011

servis Dallape Empty
PočaljiNaslov: ?????????   servis Dallape EmptySre Jan 04, 2012 10:20 pm

Pozdrav svima!!!!

Mislim da je najbolje da ovdje postavim pitanje.Imam harmoniku marke Delicia-80 basova,korištena je i pokvarili su joj se tonovi,točnije rečeno poispadali su i šuškaju u mijehu,e sad me zanima koliko bi me onako otprilike koštao popravak,znam da ovo nije neka marka harmonike i s obzirom da je polovna isplati li mi se popravaljati je,jer tek sam počeo svirati i nemam namjeru kupovati odmah novu harmoniku?????
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





servis Dallape Empty
PočaljiNaslov: Re: servis Dallape   servis Dallape Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
servis Dallape
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
NOTNI ZAPISI :: Notni zapisi - Forum :: Izdvojeno kao suvisno :: Suvisne i zastarele teme-
Skoči na: